Warcraft 3: Reforged Multiplayer Beta Çıktı!

Sıradaki içerik:

Warcraft 3: Reforged Multiplayer Beta Çıktı!

e
sv

Viessmann: Türkiye’de Varlığımızı ve Yatırımlarımızı Arttırarak Sürdüreceğiz

09 Kasım 2019 10:00

25. yıl etkinlikleri için Türkiye’ye gelen şirketin CEO’su Maximilian Viessmann, 25 yılın bir başlangıç olduğunu Türkiye ise değer üretmeye ve yatırım yapmaya devam edeceklerini söyledi. Viessmann A.Ş. Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik ise, 2013 yılında en ileri çevreci teknolojilerle kurdukları Manisa’daki çevre dostu fabrika ile Türkiye ekonomisine en üst düzeyde katma değer yaratmaktan ötürü gururlu olduklarını vurguladı.

Basın Toplantısından Notlar: Viessmann A.Ş. Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik
-Türkiye’de üretimimiz her yıl %15 düzeyinde artıyor
-Üretimden satışa ciromuz 50 milyon Euro’yu geçti, 100 milyon Euro’ya ulaşmamız çok yakın
-Türkiye’de konsolide ciromuz ise 100 milyon Euro’nun üzerinde
-2019’da 1 milyon adetlik toplam kombi pazarında %20 daralma bekliyoruz. Buna rağmen büyümemizi sürdürerek %1 pazar payı aldığımızı söyleyebiliriz.
-2020’de sektörün yeniden büyümeye geçeceğini öngörüyoruz. Bunda faizlerin düşmesiyle birlikte konut satışlarında yaşanan artışın lokomotif olacağını söyleyebiliriz.
-Kombi sektöründe Kasım-Aralık ayları satışların arttığı en hareketli aylardır. Ancak bu yıl havaların da mevsim normallerinin çok üzerinde sıcak geçiyor olması nedeniyle beklenen hareketlilik henüz yaşanmadı. Kasım ayı yavaş başladı.

25. yıldönümü vesilesiyle düzenlenen basın toplantısında konuşan Viessmann Group CEO’su ve kurucu ailenin 4. kuşak temsilcisi Maximilian Viessmann, Türk toplumu ve ekonomisinin çeyrek asırdır bir parçası olmaktan gurur duyduklarını kaydetti. Viessmann’ın kuruluşunun 100. yılı olan 2017’de CEO olarak çalışmaya başlayan ve o tarihten bu yana şirketin dijital dönüşümü ile gelecek stratejilerinden sorumlu olan Maximilian Viessmann hem üretim hem de tüketim pazarı olarak Türkiye’nin şirketin geleceği için stratejik bir öneme sahip olduğunu belirtti.

Gelecek nesillerin nasıl yaşayacağına dair insanoğlunun bir dönüm noktasında olduğunu söyleyen Maximilian Viessmann, dünyanın geleceği için sorumluluk alan bir şirket olarak amaçlarını “Gelecek nesiller için yaşam alanları tasarlamak” şeklinde yeniden belirlediklerini ve Viessmann ailesine mensup dünyadaki 12 bin kişiden her birinin kendisini bu konuya adadığını ifade etti.

Dijital dünyaya entegre olan genç nesil sayesinde Türkiye’nin bu değişimde önemli bir rol aldığını ve değişime açıklığı ve fırsatları birlikte yakalama tutkusunun Viessmann ailesi için eşsiz olduğunu vurgulayan Maximillian Viessmann, Viessmann Türkiye’nin de yüksek motivasyona sahip satış, pazarlama ve servis ekiplerinin yanı sıra Manisa’daki Ar-Ge ve üretim ekibinin de bu iş birliğinde katkısı olduğunun altını çizdi.

“Viessmann Türkiye çift haneli büyümeye devam edecek”

Viessmann A.Ş. Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik ise, Viessmann’ın Türkiye’de çeyrek asrı bulan faaliyetlerinin şirket misyonuna paralel olarak istikrarlı bir şekilde geliştiğini vurgularken, 25 senelik tecrübeleri ve bilgi birikimleri ile Türkiye’nin iklimlendirme sektörünün en önemli aktörlerinden biri olarak faaliyet gösterdiklerini söyledi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!