WoW Classic ve Call of Duty Beklenenden İyi Bir Çeyrek Geçirdi!

Sıradaki içerik:

WoW Classic ve Call of Duty Beklenenden İyi Bir Çeyrek Geçirdi!

e
sv

Warcraft 3: Reforged Multiplayer Beta Çıktı!

08 Kasım 2019 23:05

Görünüşe göre Blizzard betanın başlayacağını söyledi “bu hafta”, “bugün” anlamına geliyordu. Davetiyeler çoktan çıkıyor ve insanlar henüz bir tane almadıysanız ve bunun ne anlama geldiğini görmek istiyorsanız Twitch’te oynuyor. İyi eğlenceler!

Orijinal hikaye:

Warcraft 3: Refororged, geçen yıl BlizzCon’da açıklanan büyük Blizzard RTS’nin yeniden düzenlenmesi, bu hafta çok oyunculu beta testine başlayacak. Blizzard, testin ork ve insan ırkları için 1v1 ve 2v2 eşleştirme ile başlayacağını, undead, night elf yarışları ve daha fazla oyun modunun “önümüzdeki haftalarda” olacağını söyledi.

Belirli bir başlangıç ​​tarihi henüz belirlenmedi ancak Blizzard, Spoils of Battle Baskısını satın alan kişilere davet davetlerinin gönderileceğini söyledi. Paranızı erken bir tarihte (yıl sonundan önce not alın) dört tane de Warcraft 3 alacaksınız: Reforge Skins — Horde Thrall’ın Şampiyonu, Zümrüt Kabusu Cenarius, Düşmüş Kral Arthas ve Denizlerin Kızı Proudmoore – ve bonus World of Warcraft için Meat Wagon dağı, Hearthstone için Üçüncü Savaş kartı, Diablo 3 için yeni bir evcil hayvan, Jaina, Thrall, Anub’arak ve Heroes of the Storm için Tyrande karakterleri gibi diğer Blizzard oyunlarının içeriği Overwatch simgeler ve spreyler.

Blizzard, daha sonraki davetiyelerinin “Warcraft 3: Reforged” in standart sürümünü önceden satın almış olanlar gibi, ek oyunculara gönderileceğini söyledi. (Güncelleme: Stüdyo, beta erişiminin, oyunu önceden satın alan kişilerle sınırlı olacağını açıkladı.)

Warcraft 3: Reforged, hem temel oyun Kaosunun hükümdarlığı olan Frozen Throne hem de Frozen Throne genişlemesini içerecek ve güncellemelerle birlikte grafikler de kapsamlı harita modifikasyonları, yeniden kaydedilmiş ses çalışmaları, elden geçirilmiş kesim ekranları ve orijinal Warcraft 3 ile uyumlu çok oyunculu olacak .

En son kontrol ettiğimizde, bu yılın bir zamanlarında çıkması bekleniyordu, ancak betanın 2019‘un başlarında başlaması gerekiyordu ve şimdi Kasım’dan iki gün sonrayız, bu yüzden 2020 fırlatmasının daha iyi bir bahis olabileceğini düşünüyorum.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!