Android’in Cihazımı Bul yakında büyük bir güncelleme alacak

Sıradaki içerik:

Android’in Cihazımı Bul yakında büyük bir güncelleme alacak

e
sv

Galaxy Watch 6 Astro Edition’ın Özellikleri

27 Ağustos 2023 17:05

Samsung, bir usturlaptan esinlenen yeniden tasarıma sahip 47mm Galaxy Watch 6 Classic’in sınırlı bir Astro Sürümünü tanıttı.

Usturlaplar, eğer bilmiyorsanız, eski çağlarda insanların geceleri yıldızların konumunu bulmak için kullandıkları aletlerdir. O zamanlar seyahat etmek ve saatin kaç olduğunu anlamak için kullanılırdı.

Açıkçası, Galaxy Watch 6 zaten bunları yapabiliyor (Google Haritalar ile birlikte geliyor). Bunun yerine, usturlap ilhamı dönen Siyah Astro Bezel’de parlıyor. Artık ekranın etrafında takımyıldızların ve gök cisimlerinin gravürleri yer alıyor. Yeni saat kadranı, muhtemelen Samanyolu olmak üzere uzayın döngüsel bir videosu gibi görünüyor. Örnek videolara yakından bakarsanız, ekranda hareket eden nesneleri göreceksiniz. Saniye kolunun ucunda bir ay hilali var.

Astro Edition bütünüyle bir dizi güzel ufak süslemeden oluşuyor.

Samsung, Astro Edition’a yeniden tasarımının yanı sıra yıldızlarla ilgili iki özellik daha ekledi. Yeni saat kadranının sol tarafında, amatör astronomların güneş ve ayın evrelerini takip etmelerine yardımcı olacak izleyiciler yer alıyor. Sağ tarafta ise basit bir pusula komplikasyonu yer alıyor. Bunlar birçok kullanıcı için hayati önem taşıyan özellikler değil, ancak yine de güzel eklemeler.

 

Daha fazla bülten için ;  

ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition Teknoloji ve sokak modasını buluşturan tasarım

 

 

 

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!