Havayolu yolcularının merak ettiği 10 soru ve cevabı

Sıradaki içerik:

Havayolu yolcularının merak ettiği 10 soru ve cevabı

e
sv

Zoom Notları, Bir Toplantıdaki Önemli Bilgileri Kaçırmamanızı Sağlamayı Amaçlıyor

01 Eylül 2023 21:18

En iyi görüntülü konferans platformu Zoom, genellikle yüz yüze bir sohbet için ihtiyaç duyacağınız tüm kaynakları tek bir basit arayüze yerleştirerek çevrimiçi toplantılarınızı çok daha etkili hale getirmek istiyor.

Yeni Zoom Notes aracının eklenmesiyle, toplantı katılımcıları artık bir görüşme sırasında mevcut olan yeni bir bölümden not alabilecekler.

Şirket bu sayede çalışanların uygulamalar ve ekranlar arasında geçiş yapmak için harcadıkları zamanı azaltarak üretkenliklerini artıracaklarını umuyor.

Zoom çevrimiçi toplantılar için Not bölümünü tanıttı
Notlar, meslektaşların toplantıya ilişkin kendi bilgilerini paylaşabilecekleri bir işbirliği alanıdır, ancak bu sadece belirli bir toplantının dört duvarı ile sınırlı bir özellik değildir. Kullanıcılar Notlar’ı toplantıların dışında da bulabilir ve kendi zamanlarında yorum eklemeye devam edebilirler.
Çalışanlar ayrıca bir toplantı öncesinde gündem ve diğer bağlamsal bilgiler gibi bilgileri paylaşabilecekleri bir not oluşturabilirler.

Firmanın üretkenlik uygulamaları başkanı Darin Brown şunları söyledi: “Kullanıcıların diğer içerik yönetim araçlarına atlamak yerine Zoom platformu içinde kalarak ajanda ve not oluşturmalarına olanak tanıyan temiz bir kullanıcı deneyimi sunmak istedik.”

Bir Notun sahibi, toplantı sırasında erişimi paylaşmayı ya da daha sonra bu izinleri vermeyi seçebilir.

Bu açıkça işletmelere hitap etmek için tasarlanmış bir özellik olsa da, komite toplantılarını dijital olarak yapmayı tercih edebilecek yerel hayır kurumları gibi daha küçük kuruluşlar için de yararlı olacaktır.

Zoom, Notes’un “önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacağını” söylüyor ve hiçbir ek ücret ödemeden tüm kullanıcılara sunulacağını doğruluyor.

 

Daha fazla haber için;

ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition Teknoloji ve sokak modasını buluşturan tasarım

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!