Android ve iOS için en iyi 5 fotoğraf düzenleme uygulaması

Sıradaki içerik:

Android ve iOS için en iyi 5 fotoğraf düzenleme uygulaması

e
sv

En iyi 5 Android Launcher

31 Ekim 2018 11:00

Android Launcher uygulamaları uzun zamandır Android deneyiminin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Ana ekranlarınızın görünüşünü beğenmezseniz, değiştirmek için Launcher uygulamalarını indirebilirsiniz. Android Launcher uygulamalarının farklı farklı bir çok çeşitli özelliklere sahip olduğundan, bu uygulamalarla harika tasarımlara sahip olabilirsiniz. Şimdi size seçmiş olduğumuz en iyi Android Launcher’lara bir göz atalım!

Microsoft Launcher

Ekran Görüntüsü Resmi

Microsoft Launcher (eskiden Arrow Launcher) Microsoft’un birçok özelleştirmesiyle birlikte şık ve hızlı bir Android başlatıcısıdır . Her gün Bing sayesinde duvar kağıtlarını güncelleyebilir. Ana ekranı, “Google Kartları” na benzeyen panellerle dekore edilmiştir. Varsa, yinelenen kişileri birleştirmek için bir seçenek de vardır. Bu uygulama tüm ana dillerinde kullanılabilir.

Nothing Launcher – Sadece hız isteyenler için

Ekran Görüntüsü Resmi

Nothing Launcher tamamen ücretsiz ve reklamsız bir android launcher’ıdır. Uygulama sayesinde ekranda sadece uygulama çekmecesi tuşu ve saat görünür. Ekrana herhangi bir uygulama veya widget eklenemez. Amaç sadece hızdır.

Google Asistan Launcher

Ekran Görüntüsü Resmi

Google Asistan Launcher, önceden yüklenmiş Android Launcher’ını beğenmeyen ve bunun yerine daha gerçekçi bir Android deneyimi tercih eden piksel olmayan cihaz kullanıcıları için hedeflenmiş bir uygulamadır. Diğer yarışmacılardan farklı olarak, popüler Android başlatıcısı sadece ana ekranda sağa kaydırarak Google Asistan kartlarını ekler. Ayrıca, Google arama çubuğu tasarımı, ana ekranın kendisinden itibaren özelleştirilebilir. Pürüzsüz bir uygulama çekmecesi ile birlikte, uygulama önerileri de en verimli şekilde çalışmaktadır. Tek dezavantajı, Google Now Android başlatıcısı ile yapabileceğiniz fazla özelleştirme yok.

Piksel Launcher

Ekran Görüntüsü Resmi

Piksel Launcher, Google’ın başka bir Android Launcher’ıdır. Başlatıcı Google Pixel cihazlarda önceden yüklenmiş olarak gelir. Pixel Launcher, uygulama önerileri ve Google kartlarıyla son derece sezgiseldir. Başlatıcı uygulaması, uygulama içinden doğrudan belirli bir göreve atlayabileceğiniz uygulama içi kısayolları da içeriyor.

Nova Launcher

Ekran Görüntüsü Resmi

Nova Launcher hızlı, verimli ve hafiftir. Görünümü değiştirmek için Play Store’da simge paketleri bulunur. Dock özelleştirmelerini, bildirim rozetlerini, jestlerin düzinesinde ve diğer birçok alanda gösterilmesini sağlayan bir seçenek sunar. Ayrıca, Android Nougat’ta bulunan uygulama kısayolları için desteğe de sahiptir.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!