Samsung’dan 8K televizyon

Sıradaki içerik:

Samsung’dan 8K televizyon

e
sv

S-Link IP-755 Taşınabilir Pil

13 Kasım 2018 21:32

S-link’in yeni taşınabilir pili IP-755, küçük boyutlarına 10400 mAh gücü sığdırabilmiş bir ürün.

Teknoloji geliştikçe ve telefonlarımız akıllandıkça ortaya pil sorunu da çıkmaya başlıyor. Günümüzde birçok cihaz 1 ya da 2 günlük pil ömrüne sahip. Hal böyle olunca günün sonunda pili biten cihazlarla karşılaşıyoruz.

İşte bu sorunu ortadan kaldırmak için tasarlanan ve Power Bank adı verilen cihazlar temelde taşınabilir pil çözümü olarak bu soruna çare bulmak için üretildi. Bu cihazlar farklı kapasitelerde oluyor ve kapasite arttıkça şarj etme gücü de artırıyor.

Bu ürünlerden biri olan s-link IP-755, içinde Samsung marka pil kullanılan bir ürün. Samsung aynı zamanda bu tarz ürünler için pil ürettiğinden kalitesine vurgu yapılmak için bu bilgi kutu üzerinde de yer alıyor. Harici pilin gücü ise 10400 mAh. Dizüstü bilgisayarlardaki touchpad ebadında olan IP-755, kolaylıkla çantada taşınabilecek bir ürün.

2 adet USB

Üzerinde 2 adet USB çıkışı bulunan cihazda pillerin şarj durumunu yan yüzde bulunan bir düğmeye bastığınızda gövdede yanan 4 LED ile görebiliyorsunuz. USB çıkışlarından biri 1, diğeri ise 2.1A gücünde. Yani yüksek güçlü olan bağlantıya iPad gibi daha fazla akıma ihtiyaç duyan cihazları bağlayabiliyorsunuz. İki USB çıkışını da aynı anda kullanabiliyorsunuz. İki çıkışın olması önemli bir özellik.

Şarj sayısı

Cihazın kapasitesi 10400 olduğundan kaba bir hesapla 2000 mAh pile sahip bir telefonu 5 kez şarj edebiliyor. Şarj ettiğiniz cihazın pilinin gücü arttıkça şarj adedi de azalıyor. Örneğin 4000 mAh bir cihazı ancak 2 kez şarj edebilirsiniz. Ya da 800 mAh pile sahip olan bir MP3 çaları ise 10-12 kez şarj edebilirsiniz.

Cihaz benzerlerinde olduğu gibi microUSB portundan şarj oluyor. Gerekli olan kablo kutusundan çıkıyor.

s-link IP-755 ile fotoğraf makinesinden cep telefonuna, MP3 çalardan mobil oyun konsoluna kadar USB’den şarj olan her türlü cihazı şarj edebiliyorsunuz. Küçük ve taşınabilir bir harici pil çözümü olan ürünü bu tarz ihtiyacı olup yüksek kapasite beklentisindeki kullanıcılara tavsiye ediyoruz.

Teknik özellikler

10400 mAh kapasite
2 USB çıkışı
Aynı anda 2 USB çıkışını da kullanabilme
1 ve 2.1A çıkış gücü
Samsung şarj edilebilir pil
USB’den şarj olan her türlü cihazla kullanılabilme

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!