İçerik oluşturucuların TikTok’un yeni para kazanma programı hakkında karışık duyguları var

Sıradaki içerik:

İçerik oluşturucuların TikTok’un yeni para kazanma programı hakkında karışık duyguları var

e
sv

Nvidia’nın CES 2024 için yeni RTX Super ekran kartı üçlüsü ile büyük bir sürprizi olabilir

09 Kasım 2023 16:40

Görünüşe göre Nvidia, CES 2024 Las Vegas’ta tanıtıldığında bizim için ‘özel bir adres’ planlıyor ve bunun yeni Lovelace grafik kartlarının tanıtımı olacağına dair birçok spekülasyona yol açıyor.

VideoCardz, etkinliği resmi olarak açıklanmadan önce işaretledi (bağlantılı web sayfası hala CES 2023 etkinliğiyle ilgilidir, ancak muhtemelen kısa süre içinde değiştirilecektir. CES 2024’ün resmi olarak başlamasından bir gün önce, 8 Ocak’ta gerçekleşmesi planlanıyor (ancak elbette her zaman etkinlik öncesi duyurular oluyor).

Şimdi, kendimizi fazla kaptırmadan önce bunun bir GeForce etkinliği olarak etiketlenmediğini belirtelim. Ancak bunun RTX 4000 grafik kartları için bir dizi Süper yenilemenin (söylentiler doğruysa üçü) açıklanacağına inanmak için iyi nedenler var.

Öncelikle, bu herhangi bir ağır grafik kartı ya da işle ilgili ya da benzeri bir şey olmayacak, çünkü CES bir tüketici fuarı (kelimenin tam anlamıyla Tüketici Elektroniği Fuarı), dolayısıyla GeForce ürünleri kesinlikle yıldızların ilgi odağı olacak. İkincisi, CES büyük bir şey olduğundan, büyük bir açıklama olmalı; yeni RTX 4070 ve 4080 Super modellerinden oluşan üçlü bu amaca kesinlikle uyuyor. Ve unutmayın, CES 2023’te RTX 4070 Ti’nin (ve dizüstü bilgisayar GPU’larının) ‘özel adres’ olarak da adlandırılan benzer bir etkinlikte lansmanını görmüştük (bu nedenle bu, çok önemli olmasına rağmen bir GeForce duyurusu olarak da etiketlenmemişti). çok şey vardı).

Tüm bunların ötesinde, yakın zamanda ortaya atılan bir söylenti tam da bunu işaret ediyordu: RTX 4080 Super, 4070 Ti Super ve 4070 Super için CES 2024 lansmanı. Bu, bu ekran kartları hakkında son zamanlarda yapılan sızıntıların üstüne geliyor ve her zaman bir lansmanın yakın olabileceğini gösteriyor (RTX 4070 Ti Super logosunun sözde bir görüntüsünü bile yakaladık).

Ancak lansman başka bir şey, satış tarihi ise bambaşka bir şey. Nvidia’nın elinde gerçekten üç yeni Super modelinin olup olmadığı, varsa bile bunların teknik özelliklerinin ne olacağı ve ne zaman satışa sunulacağı henüz belli değil. Genel olarak, üç yeni ürün söz konusu olduğunda raflarda kademeli bir sürüm bekleriz.

Bu arada, en iyi grafik kartları listemiz için bu yarışmacıların yakın olması durumunda ortaya dökülmeye devam edecek söylentilere göz kulak olabiliriz – ve muhtemelen Team Green etkinliği doğrulayacak ve çok geçmeden bazı teaserlar da atacaktır.

Nvidia’nın RTX 4080’in şu ana kadarki düşük satışlarını gerçekten ele alması gerektiği göz önüne alındığında, ufukta yakın bir lansman da adil bir bahis gibi görünüyor (ve RTX 4080 Super bu modelin yerini bile alabilir, ya da bu kesinlikle bir teori).

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!