Acer X1229HP projektör toplantı odalarını daha verimli hale getiriyor

Sıradaki içerik:

Acer X1229HP projektör toplantı odalarını daha verimli hale getiriyor

e
sv

Threads Uygulamasının Son Güncellemesi “Yeniden Paylaşımları” Daha Fazla Ön Plana Çıkarıyor

18 Ağustos 2023 17:07

Threads henüz bir web versiyonu yayınlamadı, ancak uygulama sosyal ağdaki yeniden paylaşımlara daha fazla önem vermek için yeni bir güncelleme yayınladı. 

Meta, uygulamada yeniden paylaşımlarla ilgili iki şeyi değiştirdi. Birincisi, artık profil sayfasında özel bir “Repostlar(yeniden paylaşımlar)” sekmesi var, böylece insanlar bir kullanıcının tüm yeniden paylaşımlarını hızlı bir şekilde tarayabilir. Bu ayın başlarında şirket, kullanıcıların kendi beğendikleri gönderilere bakabilmeleri için ayarlar sayfasında yeni bir seçenek sundu.

İkinci olarak, kullanıcılar artık yeniden paylaşımları “Takip Edilenler” akışında da görebiliyor. Son güncellemeden önce, diğer kullanıcıların paylaşımlarını yalnızca “Sizin İçin” akışında görebiliyordunuz. Instagram başkanı Adam Mosseri bu değişikliğin “geri bildirimlerinize dayanarak” yapıldığını söyledi.

 

 

Kuşkusuz bu güncelleme, Twitter’ın 2009 yılında Retweet işlevini başlattığı zamanki kadar büyük bir olay değil. Ancak bu değişiklikle birlikte insanlar “Takip Edilenler” akışında daha fazla gönderi görecekler.

Bunlar, Threads ekibi tarafından zaman içinde azalan etkileşimi artırmak için geliştirilen değişiklerin bir parçasıdır. Geçen ay piyasaya sürülmesinden bu yana, uygulama bir Threads gönderisini doğrudan Instagram akışında paylaşma veya Instagram DM’leri aracılığıyla gönderme özelliklerini tanıttı.

Bununla birlikte, X’in (eski adıyla Twitter) TweetDeck’i yalnızca abonelere özel bir özellik haline getirdiği hafta Threads’in web sürümünü edinmek mantıklı olabilir.

 

Daha fazla haber için;

ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition Teknoloji ve sokak modasını buluşturan tasarım

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!