Microsoft ve Intel, çift ekranlı dizüstü bilgisayarların geleceğini şekillendirmek için bir araya geldi

Sıradaki içerik:

Microsoft ve Intel, çift ekranlı dizüstü bilgisayarların geleceğini şekillendirmek için bir araya geldi

e
sv

Red Dead Redemption 2 Online Büyük Yaz Güncellemesi

04 Eylül 2019 12:00

Rockstar, önümüzdeki hafta Red Dead Redemption 2′nin çevrimiçi oyunu olan Red Dead Online için büyük bir güncelleme getiriyor. Oyunun Yaz Güncellemesi, 10 Eylül’de PS4 ve Xbox One’a geliyor ve Frontier Pursuits adlı yeni oyuncular için çeşitli yeni zorluklar, Dinamik Etkinlikler, eşyalar ve oyun ayarları ile birlikte yeni zorluklar ekliyor.

Rockstar, Frontier Pursuits’i “oyuncuların oturması için devam eden bir Roller dizisi, her biri farklı roller, beceriler ve her bir Rolde ilerlerken daha fazlasını sunan çok çeşitli temalı etkinlikler sunar” olarak tanımlamaktadır. Bu etkinlikleri tamamladığınızda, Role Jetonları, özel eşyalar, yeni beceriler ve hatta role özel Free Roam etkinlikleri netleştirecek yeni Role Ranks’ın kilidini açmanıza yardımcı olacak Role XP kazanacaksınız.

İlk üç yeni rol, Bounty Hunter, Trader ve Collector. Ödül Avcısı, suçluları takip etmeye odaklanır; Trader, bir dükkan açmanıza, hayvan yemi ve et satmanıza izin verir; ve Koleksiyoner değerli hazineleri aramakta uzmanlaşmıştır. Rockstar’ın web sitesinde üç rolün daha ayrıntılı bir dağılımını okuyabilirsiniz.

Frontier Pursuits’e ek olarak, gelecek haftaki güncelleme, yeni rollerin her biri için yeni Free Roam etkinliklerinin yanı sıra ek Stable slotları gibi diğer hoş geldin tweak’lerini ve ilerlemenizi sıfırlamadan karakterinizin görünümünü sıfırlama özelliğini içerecektir. Rockstar ayrıca “PvP’deki birincil öldürme yöntemi olarak headshots’a olan bağımlılığı azaltmak” için denge ayarlamaları yapıyor.

Öte yandan, Red Dead Redemption 2 kısa süre önce gönderilen 25 milyon kopyayı aştı, TakeTwo Interactive son raporunda açıkladı. Rockstar ayrıca, Avustralya Sınıflandırma web sitesine göre Bonaire adlı bir şeyin yayıncısı olarak da listelenmiştir. Bonaire’ın ne olduğu hala açık değil, ancak Red Dead Redemption 2 için bir tür olabileceği yönündeki spekülasyonlar olmasına rağmen, bu doğrulanmadı.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!