Bilgisayar ortamından mobil platforma geçmiş olan 5 oyun

Sıradaki içerik:

Bilgisayar ortamından mobil platforma geçmiş olan 5 oyun

e
sv

Plants vs Zombies: Battle for Neighborville Çktı! Gibi

05 Eylül 2019 12:00

EA ve Popcap, çok oyunculu Plants vs Zombies: Battle For Neighborville piyasaya çıkış kısmında yeni bir şey deniyorlar . Öncelikle, Plants vs Zombies: Battle For Neighborville ‘i duymamış olabilirsiniz çünkü şu ana kadarki tek resmi duyuru geri sayım saati idi. Şimdi ise , Plants vs Zombies: Battle For Neighborville, duyuruldu ve kısmen çıkış yaptı.

Plants vs Zombies: Battle For Neighborville, önümüzdeki altı hafta boyunca her hafta yeni modlar ve özellikler eklenerek tam haline ulaşacak. Bugün girmek için, Kurucu Sürümü’nü Origin’den 30 ABD dolarına’a satın alabilirsiniz. Altı haftalık süreden sonra, her şey eklendiğinde, Standart Sürüm 40 ABD doları karşılığında satışa sunulacak. Kurucu Sürümü satın alan herkes, Standart Sürüm sahiplerinin sahip olduğu her şeye ve bazı kozmetik ekstralara sahip olacaktır.

Origin Access Premier abonelerine ayrıca Founder’s Edition erişimi de verilecek.

Plants vs Zombies: Battle For Neighborville, Garden Warfare oyunları gibi üçüncü şahıs bir nişancıdır ve mevcut ilk PvP modu, Garden Warfare 2’den takım hedef modunun “yeniden tasarlanmış” bir versiyonu olan 24 oyunculu Turf Takeover’dır. Bugün, oyuncuların NPC’lerle tanışacakları, düşmanlarla savaşacakları, bulmacaları çözecekleri, gizli koleksiyonlar bulabilecekleri ve hikayeyi ortaya çıkarabilecekleri bir Şehir Merkezi olan PvE alanıyle çıkış yaptı.

Sonunda, diğer tüm Garden Warfare modları geri dönecektir. Ayrıca yolda yeni bir 4v4 Savaş Arenası modu var: aynı karakteri iki kez kullanamayacağınız en iyi yedi yarışması.

Plants vs Zombies: Battle For Neighborville, bazıları Garden Warfare serisinden dönen ve bazıları ilk defa filizlenen on bitki ve on zombi kahraman sınıfı içeriyor. Meşe palamudu, çok güçlü olmayan bir meşe palamudu, ancak diğer Meşe palamudu oyuncularının zıplayabileceği, taret haline geldiği Meşe’ye (tahmin ettiğiniz bir meşe ağacı) dönüşebilir. Zombilerin, “uzay istasyonuna dönüştürebilecek” benzer bir çoklu ekip dönüşümü, Uzay Cadet’i,  var.

Yeni modlar ve PvE alanları, her Salı, 8 Ekim’e kadar yalnızca tek bir haftalık PvP etkinliğinin başlangıcı olacak olan yeni yama yayınlanacak. 15’inci haftada bir başka etkinlik olacak ve sonra Battle For Neighborville 18 Ekim’de 40 $ ‘a satılacak.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!