Pixel Buds Pro’nun Pixel 8 İle Eşleşecek İki Yeni Renge Sahip Olacağı Söyleniyor

Sıradaki içerik:

Pixel Buds Pro’nun Pixel 8 İle Eşleşecek İki Yeni Renge Sahip Olacağı Söyleniyor

e
sv

Yapay zeka olmadan animasyon film estetiğine sahip eğlenceli bir kamera olan Cinemin hakkında bilgiler

04 Eylül 2023 15:16

Waterlogue ve Olli gibi popüler uygulamaların yapımcısı Tinrocket, herhangi bir yapay zeka filtresinin yardımı olmadan animasyonlu fotoğraflar ve videolar çekmek için Cinemin adlı yeni bir kamera uygulaması yayınladı.

Ücretsiz olarak sunulan uygulama, filtreleri için geleneksel animasyon sanatından ve filmlerinden ilham alıyor. Canlı önizlemeyi görmek için görüntüleri veya videoları çekerken filtreleri uygulayabilirsiniz. Bir resim çektikten sonra, çizgi temizleme, gölgeler, düzlük, parlaklık, renk tonu, koyu renk, açık renk, sıcaklık ve kontrast gibi ayarları kullanarak görüntüyü düzenleyebilirsiniz.

Videolar için, uygulama tam ekran sinema moduna sahiptir, böylece çekimlerinizi dikkatiniz dağılmadan çekebilirsiniz.

 

Şirketin kurucusu John Balestrieri, geçmişinin sanat ve tasarım alanında olduğunu söyledi. Bu yüzden bunu uygulamalarına dahil etmeye çalışıyor. Cinemin, çekimin 2D animasyon yönüne odaklanıyor, bu nedenle birçok görüntü ve video düz görünecek.

“Son 20 yılı aşkın süredir, sanat ve vizyonu keşfetmek için bilgisayar grafiklerini kullandım. Uygulamalarımın her biri (Percolator, Waterlogue, Cinemin, vb.) yüzlerce yıllık sanat geleneği tarafından desteklenen insan görsel sistemine dayanan bazı görsel veya estetik ilkelere odaklanıyor” dedi.

Çok sayıda uygulama fotoğraflar üzerinde yapay zeka tabanlı hileler uygularken, Balestrieri bunun çok fazla eğitim verisine ihtiyaç duyduğunu ve sanatçıların mevcut çalışmalarını yapay zeka için kullanarak onları sömürmek istemediğini söyledi.

“Üretken yapay zeka, ne yaptığınızı bilmiyorsanız harikadır – bir milyon resim atın ve bilgisayarın ‘çözmesini’ sağlayın – ama bunu kendim bulmak benim sanat yolculuğumun bir parçası” dedi.

 

Daha fazla bülten için; 

ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE® Edition Teknoloji ve sokak modasını buluşturan tasarım

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!