Göçmenlere özel yeni mobil uygulama: PeerBie Türk-Amerikan Topluluğu uygulaması

Sıradaki içerik:

Göçmenlere özel yeni mobil uygulama: PeerBie Türk-Amerikan Topluluğu uygulaması

e
sv

Kedileri Kurtarmak İçin Ejderhaları Katlet!

04 Ekim 2019 11:00

Elder Scrolls Online’a yapılan Elsweyr genişlemesi, MMO’nun Tamriel dünyasına ejderhalar getirdi. Uçan, ateş püsküren varlıkları, Elsweyr’de yaşayan kedi benzeri Khajitler için kötü bir haberdir, ancak 3 Ekim’den itibaren aralarında yaşayan gerçek, gerçek kediler (ve diğer kürklü yaratıklar) için iyi olacak bizce.

3 Ekim – 9 Aralık arasında, ZeniMax, Best Friends Animal Society ve Four Paws hayır kurumlarına öldürülen her beş ejderha için 1 $ bağışta bulunacak. Best Friends Animal Society, Kuzey Amerika’daki öldürücü olmayan hayvan barınaklarını teşvik etmeye ve oluşturmaya adanmışken, Four Paws, evcil hayvanlardan “vahşi yaşam eğlence endüstrisine” kadar doğrudan insan etkisi altındaki hayvanlar için bir Avrupa savunuculuğu grubudur. ZeniMax, Slay Dragons, Save Cats kampanyasında iki hayır kurumu arasında eşit olarak bölünmüş 200.000 dolar bağışta bulunmayı taahhüt etti.

Yardımseverlik sırasında tüm Elsweyr oyuncularına açılabilir üç ödül sunan Dragon Rise’dan başlayarak özel etkinlikler yapılacak: Bir Green Dragon Imp hayvanı, bir Grim Harvester kostümü ve Dragon’s Treasure Trove. Dragon Rise, hayır kampanyası başlamadan beş gün önce 3 Ekim‘de başlıyor, ancak etkinlik sırasında öldürülen tüm ejderhalar toplamı dikkate alacak. Diğer etkinlikler arasında Cadılar Festivali, Korkusuz Kutlama, Dragonguard Dawn ve hayırseverlik kampanyası bittikten sonra gerçekleşecek ama yine de iyi bir zaman gibi görünecek olan yıl sonu olan Yeni Yaşam Festivali sayılabilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!