iPhone nasıl geri yüklenir

Sıradaki içerik:

iPhone nasıl geri yüklenir

e
sv

iPhone veya iPad’inizde tüm medya nasıl silinir

02 Eylül 2019 18:00

iPhone’dan tüm fotoğrafları silme

Yeni bir başlangıç ​​arıyorsanız ya da nükleer rotayı izleyerek iPhone’unuzda biraz yer açmak istiyorsanız, tüm fotoğraflarınızı iPhone’unuzdan nispeten kolay bir şekilde silebilirsiniz.

Özçekimleriniz veya kendinizin resimleri ve silmeyi unuttuğunuz tüm ekran görüntüleri geçmişte kaldı.

Söylemeye gerek yok, bu, fotoğraflarınızın bittiği anlamına geliyor  gerçekten gitti. İhtiyaçlarınıza göre, bunun sizin için doğru seçenek olup olmadığını düşünün. Fazla uzatmadan, fotoğraflarınızı iPhone veya iPad’inizden nasıl temizleyebileceğinizi görelim.

iPhone’unuzdaki fotoğrafları silme

Tahmin edebileceğiniz gibi, hepsi iPhone veya iPad’inizdeki Fotoğraflar uygulamasıyla başlar. Alt kısımdaki ‘Albümler‘ seçeneğine ve ardından tüm fotoğraflarınızın tam listesini getirecek olan ‘Tüm Fotoğraflar’a dokunun.

Fotoğraf kütüphanenize baktıktan sonra, sağ üstteki ‘Seç‘ düğmesine basın. Ardından, silmek için tek tek fotoğraflar seçin veya toplu olarak vurgulamak için parmağınızı aralarının üzerine sürükleyin. ‘Çöp Kutusu‘ simgesine tıkladığınızda, fotoğrafları silmeniz veya iptal etmeniz istenir.

Bunu yaptıktan sonra, fotoğraflarınızın hala çöp kutusundan kaldırılması gerekir. ‘Albümler’e geri dönün ve ‘ En Son Silinmiş’i bulmak için en alta gidin. 

‘bseçtikten sonra fotoğraflarınızı kolayca silebilir (veya hepsini kaldırabilir)  veya isterseniz fotoğraflarınızı tek tek seçebilirsiniz. Buradan silmeyi tercih ederseniz, bu işlem geri alınamaz, bu yüzden % 100 emin olup olmadığınızı kontrol edin!

iPhone’unuzdaki tüm fotoğrafları silmek için Mac kullanma

Apple ekosistemine yatırım yapıyorsanız ve bir Mac kullanıyorsanız, fotoğraflarınıza bir masaüstü veya dizüstü bilgisayardan erişebilirsiniz ve değişiklikleriniz telefonunuza yansır. 

Bu, eğer onları silerseniz, her ikisi de iCloud fotoğraf kitaplığınıza bağlı olduğu sürece yok olurlar.

Mac’inizdeki Fotoğraflar uygulamasına gidin ve herhangi bir fotoğrafı tıklayın. Sonra hepsini seçmek için ‘Command‘ ve ‘A’ tuşlarına basın. Ardından geri almayı tıklayın ve uygulamanın sol tarafındaki ‘Son Silinmiş‘ bölümünüze gönderildiler. 

Tahmin edebileceğiniz gibi, daha sonra ‘En Son Silinenler’i tıklamanız, fotoğrafları tekrar seçmeniz ve hepsini kalıcı olarak silmeniz gerekir.

Hey, bu fotoğrafların tümü gitti ve iPhone, iPad, Mac ve iCloud hesabınızdaki değerli alanı boşalttınız. 

iPhone’dan tüm fotoğraflar nasıl silinir

  • Fotoğraflar uygulamasını aç
  • Albümlere dokunun
  • Tüm Fotoğraflara dokunun
  • Seç’e dokunun
  • Silinecek fotoğrafları seçmek için dokunun veya sürükleyin
  • Çöp kutusu simgesine tıkla. (İşlem bu kadar)

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!