En İyi 5 iOS Oyunu, Ağustos 2019

Sıradaki içerik:

En İyi 5 iOS Oyunu, Ağustos 2019

e
sv

En iyi ücretsiz PDF Editörleri

26 Ağustos 2019 17:00

Belgeleri kolayca düzenlemenizi sağlayan ücretsiz PDF editörleri sizler için listeledik.

Bazı harika ücretsiz PDF editörleri var, bu yüzden hayatınızı kolaylaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık.

PDF belgeleri, herhangi bir cihazda aynı şekilde görünmesi ve davranması için tasarlanmıştır. Bu, paylaşım için mükemmel bir biçimdir, ancak bunları düzenlemek başka bir konudur. Çoğu ofis yazılımı ve fotoğraf düzenleyici, belgeleri PDF biçiminde dışa aktarmanıza izin verir, ancak düzenleme özel bir araç gerektirir. Bunun sebebi, PDF’nin başlangıçta Adobe’ye ait özel bir format olması ve hala onunla ilişkili teknolojilerin sahibi olması. Diğer şirketler bu teknolojileri lisanslayabilir, ancak yalnızca genellikle size iletilen bir ücret karşılığında – kullanıcı.

Pek çok ücretsiz PDF editörü yok ve dokümanlarınızı hoş olmayan filigranlarla bırakmayacak daha az şey var. Bu yüzden ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları sunan ve işinizi hoş olmayan filigranlarla şımartmayacak olan en iyi ücretsiz PDF editörlerini seçtik.

SmallPDF

Kompakt ama güçlü bir PDF editörü

➕ Güçlü alet yelpazesi
➕ Bulut tabanlı
➕ PDF to Word dönüştürücü
➖ Sınırlı ücretsiz deneme

SmallPDF bulut tabanlı bir PDF editörüdür, yani internet tarayıcısı kullanan herhangi bir cihazda kullanılabileceği anlamına gelir.

Metinlerin yanı sıra çizimler veya resimlerin düzenlenmesini veya eklenmesini kolaylaştırmak için basitleştirilmiş bir arabirim kullanır. Sürükle ve bırak özelliğini kullanarak, gerektiği şekilde içerik ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

Ayrıca bir PDF to Word editörü ile birlikte gelir, yani bir Word belgesinde daha ayrıntılı düzenlemeler yapmanız gerekebilir ve daha da iyisi biçimlendirmenin korunması gerektiği anlamına gelir.

Yüklemeler ve düzenlemeler güvenli bir şekilde SSL üzerinden yapılır, bu nedenle PDF belgelerinize erişen üçüncü taraflar için endişelenmenize gerek yoktur; bu, içindeki bilgiler gizliyse endişelenmenize neden olabilir.

SmallPDF’yi formları doldurmak, istiflemek, kilidini açmak veya bir PDF’yi korumak için de kullanabilirsiniz. Dosyalar doğrudan Google Drive ve Drop Box gibi çevrimiçi depolama sağlayıcılarından alınabilir.

Genel olarak, SmallPDF, daha karmaşık düzenlemeler için yararlı doc dönüşümü ile gereken ilk düzenlemelerin çoğunu elde etmenize yardımcı olması gereken kompakt ancak güçlü bir PDF editörüdür.

Sürekli olarak kullanmak ücretsiz olmamakla birlikte, 14 günlük ücretsiz deneme sürümü vardır; bu, yalnızca birkaç belgeyi düzeltmeniz gerekiyorsa faydalı olabilir. Bundan sonra, fiyatlandırma ayda 5 dolardan başlar.

PDF-XChange

Dahili OCR ile PDF’lerde metin düzenlemek için başka bir mükemmel araç

➕ Optik karakter tanıma
➕ Metin düzenleme
➕ Sayfaları böler ve ayıklar

Metni PDF olarak düzenlemeniz gerekirse, PDF-XChange Editör idealdir. Metni yeniden yazmanıza, silmenize ve yeniden biçimlendirmenize olanak tanır ve belge PC’nizde yüklü olmayan bir font kullanıyorsa iyi bir şekilde uyarlanır. Ayrıca yorumlar ekleyebilir, PDF’leri bölebilir ve sayfaları çıkarabilirsiniz.

PDF-Xchange Editörünün en iyi özelliklerinden biri, taranan belgelerdeki metni tanımak için OCR kullanma yeteneğidir – yalnızca orijinal dosya yerine bir çıktı almak için idealdir (örneğin bir dersten bir sunum).

Menülerde ve araç çubuklarında görünen özelliklerden bazıları yalnızca yazılımın birinci sürümü olan PDF-XChange Editor Plus’ta mevcuttur, ancak eklenmiş olup olmadığını öğrenmek için fare işaretçinizi bir simgenin üzerine getirebilirsiniz.

Devam ederseniz ve yine de premium bir araç kullanırsanız (örneğin çokgen şekiller veya yeni metin kutuları eklemek) belgeniz filigranlanır. Çalışmanızı kaydetmeden önce ana araç çubuğunun altındaki uyarı mesajına dikkat edin.

Ücretli indirmeler, PDF-XChange Editor normal sürüm için 43.50 $ (35 £) tutar, ancak form oluşturma ve kullanma gibi ek özellikler için, 54.50 $ (48 $) tutarında PDF-XChange Editor Plus satın almanız gerekir.

Sejda

Harika araç seçenekleriyle çevrimiçi yalnızca ücretsiz bir PDF editörü

➕ İyi düzenleme araçları seçimi
➕ Bulut depolama
➖ Seanslar üç saat sonra sona eriyor

Ücretsiz çevrimiçi PDF editörü Sejda , ek bir güvenlik katmanına sahip mükemmel bir araç yelpazesi sunar: beş saat sonra tüm dosyalar sunucularından silinir.

Metin, resim ve bağlantılar ekleyebilir, belgeleri imzalayabilir, ek açıklamalar ekleyebilir ve elipsler ve dikdörtgenler ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda bir ‘whiteout’ seçeneği de var, ancak bu sadece beyaz bir dikdörtgen çiziyor – herhangi bir veriyi çıkarmıyor. OCR da yok, bu yüzden taranan PDF’lerdeki metni düzenleyemezsiniz.

Düzenlemeyi tamamladığınızda, ‘Değişiklikleri uygula’ düğmesini tıkladığınızda dokümanı indirebilir, Dropbox veya Google Drive’a gönderebilir, silebilir veya paylaşılabilir bir bağlantıya erişebilirsiniz. Bağlantı yedi gün sonra sona erecek.

Ücretsiz hizmette sınırlamalar vardır: her saat, en fazla 200 sayfa veya 50 MB veri işleyebilir (hangisi önce gelirse) ve üçten fazla görev gerçekleştiremezsiniz. Bu oldukça cömert, ancak daha fazla iş yapmanız gerekiyorsa, haftalık, aylık ve yıllık pasolar mevcut.

5 dolarda (yaklaşık £ 4, AU $ 7), haftalık bir geçiş uzun bir süre boyunca oldukça pahalıya mal olur, ancak yalnızca tam bir araca kısa bir süre için ihtiyaç duyacaksanız ve bunu yapmak istemiyorsanız mükemmel daha uzun abonelik

PDFescape

Yeni metin ve resimler eklemenizi sağlayan ücretsiz bir çevrimiçi PDF editörü

➕ Formları destekler
➕ Medya eklemenizi sağlar
➖ Ücretsiz öğe sadece çevrimiçi

PDFescape PDF editörünün iki sürümü vardır : ücretsiz bir web uygulaması ve premium bir masaüstü programı. Burada çevrimiçi editörü kullanıyoruz; Masaüstü yazılımını indirirseniz, yalnızca premium sürümün bir deneme sürümünü alırsınız. Chrome, Firefox, Edge, Internet Explorer, Opera ve Safari için uygundur ve muhtemelen diğer Chromium tabanlı tarayıcılarda da iyi çalışacaktır.

PDFescape’in çevrimiçi editörü sayfada yeni metin kutuları oluşturmanıza izin verir, ancak tam masaüstü yazılımına yükseltmediğiniz sürece mevcut metni düzenlemenin bir yolu yoktur, basit geometrik şekiller oluşturabilir ve – Sedja’da olduğu gibi – üstüne beyaz dikdörtgenler ekleyebilirsiniz. yazdırıldığında belgenin bazı kısımlarını gizlemeyin.

PDFescape PC’nizden bir resim seçmenizi ve ardından eklemek için bir dikdörtgeni sürüklemenizi sağlar. Metin alanları da ekleyerek basit formlar oluşturabilirsiniz – ücretsiz bir PDF editörü için nadir ve hoş bir özellik.

Ableword

Ayrıca yetenekli bir ücretsiz PDF editörü olan bir kelime işlemci.

➕ Tam metin düzenlemeye izin verir
➕ Kilitlenmiş özellik yok
➖ Son zamanlarda güncellenmedi

AbleWord 2015’ten beri güncellenmedi, ancak yine de işi tamamladı . Bu26 ücretsiz yazılım öncelikle bir kelime işlemcidir (adından da anlaşılacağı gibi), ancak aynı zamanda kullanışlı bir ücretsiz PDF editörü olarak da çalışır. MS Word tarzı görünümlerinden kurtulmayın – sadece Dosya> Aç’a basın, PDF’nizi seçin ve düzenleme yeteneklerine hayran kalın.

Bir metin kutusunu tıklatmak beyazlaşmasına neden olur, ancak bu yalnızca aktif olarak düzenlerken olur; Seçili olmadığında eski rengine döner. PDF’niz tam olarak orijinali gibi görünmeyebilir, ancak deneyimlerimize göre herhangi bir fark çok küçüktür ve çoğunlukla farklı bilgisayarlarda bulunan farklı fontlarla ilgilidir.

Çok etkileyici bir ücretsiz PDF editörüdür, ancak yeni güncelleme olmaması nedeniyle güvenlik açıklarına açık bırakabilecek kadar üst sıralarda bulunmadık. Ancak olası değildir, bu bir olasılık.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!