2023’ün En İyi VPN’leri

Sıradaki içerik:

2023’ün En İyi VPN’leri

e
sv

Dying Light 2 ve The Walking Dead’in İş Birliği

06 Temmuz 2023 15:20

Dying Light 2 için yeni bir çapraz etkinlik, Techland’in The Walking Dead’in Skybound Games geliştiricisi ile iş birliği yapmasıyla hayranların daha da ikonik bir içeriğe sahip olmasını sağlayacak. 

 

Dying Light 2, Summer of Horrors sayesinde tonlarca yeni içerikle bir sürü güncelleme aldı; Bir basın açıklamasına göre tüm sezonu kapsayan bir dizi etkinlikler, geçiş ve güncellemeler var. Seri, daha karanlık ve daha fazla virüslü sahnelerle birlikte  geceyi daha da korkutucu hale getiren bir güncelleme olan ‘Kanlı Geceler‘ ile başladı ve bu etkinlik 13 Temmuz’a kadar devam edecek.

Kanlı Geceler sona ererken, Summer of Horrors’ın bizim için başka neler hazırladığını görmek için heycanlıyız. Bir tweet’e göre, The Walking Dead ile birlikte bir geçiş içereceğini tahmin edebiliriz. 

Haziran ayının sonlarına doğru Techland, Dying Light 2’nin The Walking Dead ile güçlerini birleştirerek oyuncuların “daha önce hiç olmadığı gibi hayatta kalmasını, ölüleri temizlemesini ve öldürmesini” sağlayacak geçiş etkinliği için bir tweet attı.   

Bu tweet’e yanıt olarak, resmi The Walking Dead twitter hesabı “ölmeyenlerle savaşmak hakkında bir iki şey bildiklerini” söyleyerek övündü. Enfekte olanlarla nasıl baş edildiği konusundaki 20 yılı aşkın deneyimiyle, The Walking Dead’in şaka yapmadığını biliyoruz. İkisi iyi bir uyum yakalamış gibi duruyor.

Skybound Games, Techland’ın orijinal gönderisini retweet ederken, birçok oyuncu bir sonraki geçişi desteklemek için birçok yorum attı. Hatta bazıları bunun “şimdiye kadarki en büyük dönüm noktası” olabileceğini söyleyecek kadar ileri gitti.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!