Android 15’in yeni Özel Alanı, verilerinizi güvende tutmaya adanmış bir dizi özellik ekleyebilir

Sıradaki içerik:

Android 15’in yeni Özel Alanı, verilerinizi güvende tutmaya adanmış bir dizi özellik ekleyebilir

e
sv

Fallout 5 – Şimdiye kadar bildiğimiz her şey

05 Nisan 2024 17:19

Fallout 5 henüz resmi olarak açıklanmamış olsa da, bir şekilde üzerinde çalışıldığını ve Bethesda’nın bir sonraki RPG’sini takip edeceğini biliyoruz. Ne yazık ki bu, oyunun piyasaya sürülmesine daha çok var demektir.

Son zamanların en iyi RPG ‘leri arasında yer alan Fallout 3 ve Fallout 4 unutulmaz ve derinden etkileyen hikayeler sundu. Cömert çevresel hikaye anlatımıyla güçlendirilen bu oyunlar, bilgisayarları ve konsolları süsleyen en sürükleyici bilim kurgu tekliflerinden bazıları olmuştur.

Potansiyel bir devam oyunu hakkında bilgi az olsa da, burada ve orada okuma zevkiniz için bir araya getirdiğimiz dağınık bilgi kırıntıları var. Fallout 5 hakkında bildiğimiz her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin.

FALLOUT 5 HİKÂYESİ VE KURGUSU: NEREDE GEÇEBILIR? 

Daha önce bir Fallout oyunu oynadıysanız, serinin nükleer yıkıma uğramış Amerikan ortamından keyif aldığını bilirsiniz. Fallout oyunlarının hepsi bir ABD eyaletinde geçmiştir, bu nedenle bu özelliğin değişmemesi mantıklı olacaktır. Örneğin Fallout 3 Washington’da, Fallout 4 ise Boston’da geçiyordu.

Fallout’un dünyanın farklı bölgelerini keşfettiğini görmek güzel olurdu, ancak bu oyunu çok fazla değiştirebilir ve özellikle ortama düşkün olan uzun süreli hayranları yabancılaştırabilir. Bununla birlikte, farklı bir deneyim arayanlar için mod yapımcıları Fallout evrenindeki diğer yerleri kendi yorumlarıyla hazırlamak için çok çalışıyorlar. Fallout 5 ‘in nerede geçeceği konusunda tartışan ve hayal kuran hayranları görmek için çok uzağa bakmanıza gerek yok.

‘Fallout NewOrleans‘ için 2016 yılında yapılan bir ticari marka başvurusu göz önüne alındığında, yeni bir Fallout oyununun NewOrleans‘ta geçmesi mümkün.

Fallout’ta bataklık bölgeleri zaten ziyaret ettik, ancak tamamen Güney’in derinliklerinde geçen bir oyun, özellikle New Orleans’ın kendine özgü kentsel ortamları göz önüne alındığında kesinlikle ilginç bir yaklaşım olacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!