2023’ün En İyi Akıllı Saatleri

Sıradaki içerik:

2023’ün En İyi Akıllı Saatleri

e
sv

2023’ün En İyi VPN’leri

06 Temmuz 2023 14:19

Sanal Özel Ağ (VPN), çevrimiçi olduğunuzda cihazınızı ve bilgilerinizi koruyan bir gizlilik aracıdır. 

 

En iyi VPN’ler verilerinizi şifreler ve güvenli bir sunucu üzerinden yönlendirerek size yeni bir IP adresi verir ve sizin seçtiğiniz bir konumdaymışsınız gibi görünmenizi sağlar. Bu özellik internet kullanımınızı siber suçlulardan, internet sağlayıcılarından ve hükümetler tarafından kısıtlanmış bazı hizmetlerin ve içeriklerin engelini kaldırır. 

Ancak aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce VPN sağlayıcısı var ve ne yazık ki birçoğu ihtiyacınız olan gizliliği ve güvenliği sunmuyor. Pckoloji ekibi olarak sizler için en iyi VPN hizmetlerini denedik ve inceledik.

Hangi VPN sağlayıcısının verdiğiniz paraya değeceğine karar vermenize yardımcı olmak ve bu listeyi düzenlemek için teknik güvenliği, gizlilik politikalarını, özellikleri, engellemeyi kaldırma yeteneklerini, sunucu konumlarını ve en önemlisi verdiğiniz paranın değerini karşılaştırıyoruz. Hızlı bir yanıt arıyorsanız, şu anda ki en iyi üç VPN hizmetini burada bulabilirsiniz. 

1. ExpressVPN

 

ExpressVPN, 7/24 müşteri desteğiyle kullanımı kolay uygulamalardan biridir. Işık hızında, eşsiz kalite ve güvenilir içerik engelleme sunarak listenin başında yer alıyor. Hatta kullanımı kolaylaştırmak için yerleşik ve güvenilir bir şifre yöneticisi ile birlikte bu hizmeti bize sunar.

NordVPN gibi rakiplerinden daha pahalıdır, ancak ExpressVPN, 12 aylık abonelikte ücretsiz olarak 1 yıllık sınırsız bulut depolama ve 3 aylık ekstra koruma sunarak bunu telafi eder. 30 günlük para iade garantisi ile tek kuruş riske atmadan test edebilirsiniz. 

2. NordVPN 

NordVPN, standart olarak yerleşik reklam engelleme ve kötü amaçlı yazılım korumasına sahip hepsi bir arada VPN çözümü sunar. Bunu yüksek sunucu hızları, çok sayıda özelleştirme ve harika özelliklerle birleştirerek en iyi VPN’ler arasında yer almayı başarıyor.

NordVPN, torrent için en iyi VPN olmasa da, en büyük gücü akıştır ve şu anda Netflix için en iyi VPN olarak listemizin başında yer almaktadır. NordVPN’in 30 günlük para iade garantisinden yararlanarak ExpressVPN ile karşılaştırabilirsiniz. 

3. Surfshark

Şu anda en hızlı VPN olarak listemizin başında yer alan Surfshark, onu tavsiye etmemiz için bize harika nedenler sunmaya devam ediyor. Kullanımı kolay, güvenlik özellikleriyle dolu ve yurt dışındaki kısıtlanmış içeriğin engelini kolayca kaldıran yüksek donanımlı ve düşük maliyetli bir seçenektir.   

100’den fazla ülkedeki sunucuları ile, en sevdiğiniz programları neredeyse her yerden izleyebilirsiniz. Hepsinden iyisi, Surfshark’ın maliyeti ayda yaklaşık 60 türk lirası kadar düşüktür ve denemek için 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir.


 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!