Google, yıllık geliştirici konferansı için tarih verdi

Sıradaki içerik:

Google, yıllık geliştirici konferansı için tarih verdi

e
sv

Steam Bahar indirimleri başladı

15 Mart 2024 12:12

Steam bahar indirimleri başladı. Yaz ve kış indirimleri kadar kapsamlı olmasa da oyunseverler için altın değerinde. Fakat bahar indirimlerinde Steam Deck için herhangi bir indirim bulunmuyor.

İlk olarak bahsedeceğimiz oyun Baldur’s Gate 3 olacak. Oyun, 2023’ün oyunu olarak The Game Awards ve Steam tarafından seçilmişti. RPG tarzındaki oyunda %10 indirim olacak. Bu yılın en başarılı oyunlarından olan Palworld’de %10 indirimde. Kendi alanında yeni bir hit olarak karşımıza çıkan Lethal Company ise %20 indirimle bizi karşılıyor.

Yeni yılın başlarında çıkan Like a Dragon: Infinite Wealth zaten %20 indirimde. Cyberpunk 2077 ve yeni çıkan Phantom Liberty genişleme paketi %43 indirimde, ana oyun ise yarı fiyatına indirildi. Grand Theft Auto V %63 indirimde. Mortal Kombat 1 ise %40 indirimde.

Starfield %33 indirimde. Diğer birkaç Bethesda oyununda da indirim var. Star Wars Jedi: Survivor %55 indirimde. Steam indirimindeki diğer dikkat çeken oyunlar arasında Diablo IV (%50 indirimde, ancak bu ayın sonunda Game Pass’e gelecek), EA Sports FC 24 (%80 indirimli) ve Red Dead Redemption 2 (%67 indirimli) bulunuyor.

Bu indirimler, yüzlerce indirim arasında en çok öne çıkanlar arasında yer alıyor. Sepetinizde beklettiğiniz oyunlar varsa, indirim zamanında fiyatlarına tekrardan göz atmanızı öneriyoruz. Steam bahar indirimi 21 Mart’a kadar devam edecek

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!