iOS 17’deki Yeni AirDrop Özellikleri

Sıradaki içerik:

iOS 17’deki Yeni AirDrop Özellikleri

e
sv

ASUS’tan içerik üreticilerine özel yeni ProArt

05 Temmuz 2023 14:20

Dünyanın lider bilgisayar üreticilerinden ASUS, kusursuz profesyonel içerik
üretimi sağlamak için titizlikle tasarladığı yepyeni ProArt Station PD500TE'yi
tanıttı.

ProArt serisiyle içerik üreticilerin hayal gücünü güçlendirmek için en gelişmiş teknolojileri sunan ASUS, ihtiyaca yönelik çözümler geliştirmeye devam ediyor. 13. Nesil Intel Core i9-13900 CPU ve NVIDIA RTX A4000 grafik kartı ve ayrıca NVIDIA GeForce RTX 4070 grafik kartları desteği ile güçlendirilen PD500TE, video düzenleme, 3B modelleme, işleme ve animasyon gibi yoğun işlemci gerektiren görevler için sağlam ve kararlı performans sunuyor. Popüler ProArt Station serisinin son üyesi, verimli ve daha sessiz soğutma için yeni bir termal tasarıma sahip.

 

İçerik oluşturucu dostu PD500TE, önde gelen yaratıcı araçlarla uyumluluğu sağlamak için kapsamlı bir Bağımsız Yazılım Satıcısı (ISV) sertifikasyon sürecinden geçti. Cihaz, aynı zamanda özelleştirilebilir ASUS Lumiwiz LED göstergeleri, yanlışlıkla kapanmaları önlemek için bir güç düğmesi kalkanı ve işleme ilerleme durumu e-posta bildirimleri içeriyor.

 

Ayrıca 4 TB’a kadar PCI Express (PCIe) 4.0 x4 SSD ve 4 TB’a kadar sabit disk sürücüsü ile donatılan PD500TE, her türlü yaratıcı görev için yeterince hızlı ve geniş depolama alanı sunuyor.

 

Ultra sessiz

Yüksek performanslı CPU fanı ile eşleştirilmiş yeni termal tasarımı, ProArt Station PD500TE’nin tam performansını ortaya çıkarıyor. Gürültüyü 40 dB’nin altında tutan sistem, iyileştirilmiş soğutma, yavaşlamaları, uygulama çökmelerini ve beklenmeyen ekran kapanmalarını ortadan kaldırıyor.

 

PD500TE özellikle, dahili hava akışını destekleyen ve CPU, GPU ve PSU gibi temel bileşenler için daha fazla nefes alma alanı sağlayan çok bölgeli bir soğutma tasarımı kullanıyor. Bu da sıcak havanın verimli bir şekilde dışarıya yönlendirildiği ve maksimum performans için CPU ve GPU sıcaklıklarının düşürüldüğü anlamına geliyor. PD500TE, tam hızda çalışmasının yanı sıra, yalnızca 27 dB’lik bir gürültü üretiyor.

 

Garantili yazılım uyumluluğu                                 

Yaratıcılar için en önemli şeylerden biri de yazılım. ProArt Station PD500TE, en göz korkutucu görevleri bile tamamlama gücü sunan Bağımsız Yazılım Satıcıları (ISV’ler) tarafından test edilip sertifikalandırıldı. Sertifika, Adobe ve Autodesk gibi önemli araçların en iyi kullanıcı deneyimleri için PD500TE’yi sorunsuz bir şekilde çalıştırmasını garanti ediyor. PD500TE, özellikle sorunsuz, kesintisiz üretkenlik ve yaratıcılık isteyenler için mükemmel bir seçim haline geliyor.

 

Yaratıcılar için yenilikçi özellikler

ProArt Station PD500TE, tamamen yaratıcı beyinler için tasarlandı. Yaratıcı dostu yenilikler arasında CPU, GPU ve daha fazlasının durumunu belirtmek için ön kasaya gömülü ASUS Lumiwiz yer alıyor. Bu özellik, yük %90’ı aştığında mavi ışık ile kullanıcısını uyarıyor.

 

PD500TE ayrıca, içerik oluşturucuları için görevler tamamlandığında bir Outlook e-postası veya Teams mesajı göndererek bildirimlerle uyarıyor. Bu akıllı özellik, birçok görevi aynı anda yapabilme özgürlüğü sağlayarak daha verimli bir çalışma süreci sağlıyor.

 

Yeni güç merkezi ayrıca, kullanıcıların PD500TE’nin durumunu izleyebileceği, kişisel ayarlarını düzenleyebileceği veya iş akışını optimize edebileceği tek noktadan yönetmeye imkan sunan bir portal olan ProArt Creator Hub ile çalışıyor. PD500TE ayrıca çalışma sırasında yanlışlıkla kapanmayı önleyen mandallı bir güç düğmesi ve entegre bir taşıma kolu gibi incelikli tasarım özelliklerine de sahip.

 

 

 https://www.asus.com/tr/

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!