Whatsapp Grup Mesajları Silmenizi Hatırlatacak

Sıradaki içerik:

Whatsapp Grup Mesajları Silmenizi Hatırlatacak

e
sv

Anne, çocuk ve bebek için yeni bir pazaryeri: Pempati

10 Mart 2023 03:05

Anne ve çocuklar için ilk kez spesifik bir pazaryeri hayata geçiyor: Pempati. Anne ve çocukları için aranan her ürüne bu siteden sahip olmak mümkün. Üç yıl içinde sektördeki 15 bin işletmenin tamamının yer almasının planlandığı Pempati’de satışa sunulan ürünler piyasaya göre yüzde 20 daha uygun olacak

İlk kez bir pazaryeri, kendisini anne, anne adayları ve çocukların yerine koyarak bir site planladı. Pempati ismini taşıyan pazaryeri, Anadolu’dan beş yatırımcının biraraya gelmesi ile kuruldu. Bu oluşum için 100 milyon lira sermaye ile kurulan Metastore şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Salman, Sahngri La Otel’de düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Önce Türkiye ardından da dünyaya yaymak için bu pazaryerini kurduklarının belirten Salman, “Kaliteli hizmet ve çok daha uygun fiyat seçenekleri ile yola çıktık. Odak dağıtmadan tüm anne, çocuk ve bebek ürünlerine tek bir pazaryerinden ulaşılabilmesi için Pempati’yi kurduk. İddia ediyoruz ki; bir anne veya bir ebeveyn bu siteye girdiğinde kendisine lazım olan ürünü mutlaka bulacak. Bebek mamasından emziğe; bebek arabasından hamile kıyafetine, çocuk bezinden şampuana kadar yaklaşık 250 bin çeşit ürün Pempati’den temin edilebilecek. Sadece anne, çocuk ve bebek kategorisine bu denli odaklanmış bir başka pazaryeri yok. Aynı zamanda projeksiyonu daraltarak bir alanda uzmanlaşıp verdiğimiz kaliteli hizmeti daha da artırmak istiyoruz. Ayrıca şunu da iddia ediyoruz ki; Pempati aynı ürünü diğer pazaryerlerine göre en az yüzde 20 daha uygun fiyata satacak. Yani Pempati’den daha ucuza ürün bulmak mümkün olmayacak” dedi.

 

kaynak: Pempati Basın Bülteni

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!