Apple, iOS 18’de cihazları iPhone’unuzla eşleştirmeyi çok daha kolay hale getiriyor

Sıradaki içerik:

Apple, iOS 18’de cihazları iPhone’unuzla eşleştirmeyi çok daha kolay hale getiriyor

e
sv

Sızdırılan iPhone 16 kılıf videosu 2024 için yeni tasarımı gösterebilir

23 Haziran 2024 13:56

Bu yılın sonlarında gelecek olan iOS 18 güncellemesi hakkında her şeyi duyduğumuza göre, dikkatimizi donanıma geri döndürebiliriz – ve Eylül ayında çıkacak olan iPhone 16 amiral gemisinin tasarımı, bu kez bir kasa kalıbı gibi görünen bir şey aracılığıyla tekrar sızdırıldı.

Bu klibin kısa bir videosu, piyasadaki en güvenilir ihbarcılardan biri olan @UniverseIce tarafından sosyal medyada yayınlandı. Apple onaylayana kadar hiçbir şey resmi değildir. ancak bu, gördüğümüz önceki sızıntılarla eşleşiyor.

Görünüşe göre ya iPhone 16 ya da iPhone 16 Plus için bir kılıf şablonuna bakıyoruz, çünkü bu hızlı klipten boyutu değerlendirmek oldukça zor. Büyük olasılıkla daha büyük model ama standart model de olabilir.

iPhone 16 Plus’ın ekran boyutu konusunda hala bazı tartışmalar var ve şu ana kadar duyduklarımıza göre, her iPhone modeli bu yıl ekran boyutunu değiştirebilir – belki de iPhone 16 Pro Max ile 6,9 inç’e kadar çıkabilir.

Kameralar ve düğmeler

Bu kılıf kalıbı ister iPhone 16 ister iPhone 16 Plus için olsun, her iki telefonun da aynı tasarıma sahip olması bekleniyor – iki telefon arasındaki tek fark ekran boyutu ve yapılandırması, boyutlar ve pil kapasitesi olmalı.

Burada daha önce söylentisi yapılan dikey kamera hizalamasını görebilirsiniz: iPhone 15 ve iPhone 15 Plus’taki diyagonal düzenlemeden bir değişiklik olacak ve görünüşe göre yeni sürümlerin uzamsal fotoğraflar ve videolar kaydetmesini sağlayacak.

Ayrıca bu yıl tüm iPhone 16 modellerine geleceği söylenen yeni Yakalama düğmesi için de burada yer var gibi görünüyor. Söylentiler doğruysa, yeni düğme kullanıcılara fotoğraf ve videoların nasıl çekileceği konusunda daha fazla kontrol sağlayacak.

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!