OnePlus 11veya12’niz bir güncellemede yapay zekaya sahip olabilir

Sıradaki içerik:

OnePlus 11veya12’niz bir güncellemede yapay zekaya sahip olabilir

e
sv

Samsung’un 86 inçlik Android ekranı inanılmaz bir özelliğe sahip

06 Şubat 2024 01:07

Samsung’un 86 inçlik Android ekranı inanılmaz bir özelliğe sahip – voltaj yükselmelerinden korumak için 500V kapasitör
Samsung, akıllı ekranlarının çoğunu çalıştırmak için hala Tizen işletim sistemini kullanırken, şimdi de WAD adlı Android 13 destekli büyük bir interaktif ekran çıkarmak için Google ile ortaklık kurdu.

65, 75 ve 86 inçlik modelleri bulunan bu ekran, interaktif bir sınıf deneyimini bir dizi eğitim aracıyla birleştirerek eğitim kurumlarını hedefliyor.

Android ile çalıştığı için kullanıcılar Google Play üzerinden uygulama yükleyebiliyor ve Google Classroom ve Google Drive gibi eğitici Google hizmetlerine erişebiliyor. WAD ayrıca sınıf ekranlarının uzaktan izlenmesi ve kontrolü için bir Cihaz Yönetim Çözümü (DMS) ve ekranların kampüsler, sınıflar ve kamusal alanlar arasında mesaj göndermek için kullanılabilmesi için Gelişmiş Mesajlaşma ile birlikte geliyor.

WAD mıydı o?
Samsung, WAD serisinin elektrik dalgalanmalarına karşı gelişmiş korumaya sahip olduğunu ve yüksek voltajı anında emmek için 500V (DC) kapasitörün yanı sıra hasarı önlemek için cam tipi bir sigorta ile birlikte geldiğini söylüyor.
WAD ekranlar ayrıca nemli koşullara karşı koymak için yonga setinin temel alanlarında nem önleyici yapıştırıcı içeriyor. Bu özellik, cihazın yüksek nemli veya yoğun yağış alan bölgelerde etkin bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Seri, isteğe bağlı takılabilir Wi-Fi ve bağlı cihazların 65W’a kadar şarj edilmesini sağlayan 3’ü 1 arada USB-C bağlantı noktası içeriyor. Ayrıca bir HDMI çıkışı, ön stereo hoparlör, kalem tutucu ve tutacak da bulunuyor.

Google’da Android Chrome Kurumsal Ortaklıklar Genel Müdürü olan Scott Porter, bunu sadece bir başlangıç olarak gördüğünü açıkça belirtiyor. “Samsung Electronics ile ortaklığımız sayesinde daha fazla Android EDLA sertifikalı cihaz sunmaktan ve Android’in erişim alanını tüketicilerin ötesinde okullara ve işletmelere genişletmekten heyecan duyuyoruz.

WAD serisinin fiyatı ya da bulunabilirliği konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!