Intel yeni Arc GPU’larını tanıttı

Sıradaki içerik:

Intel yeni Arc GPU’larını tanıttı

e
sv

Samsung Galaxy Watch 7 yakında geliyor

14 Nisan 2024 23:13

Her şey yolunda giderse, Samsung Galaxy Watch 7 Temmuz ayı içinde bir noktada bizimle birlikte olacak – ve Samsung‘un bir sonraki amiral gemisi giyilebilir cihazının gerçekten yakında geleceğine dair herhangi bir şüphe varsa, yeni bir sızıntı onları tamamen ortadan kaldırmış olabilir.

SamMobile tarafından tespit edildiği üzere, SM-L305U ürün koduna sahip bir Samsung giyilebilir cihazı, tüm Bluetooth özellikli cihazların halka sunulmadan önce yapması gerektiği gibi, Bluetooth SIG (Özel İlgi Grubu) veritabanında ortaya çıktı.

Bu kodun LTE’li 40mm Galaxy Watch 7’nin ABD versiyonuna ait olduğu düşünülüyor. Bu bize Bluetooth 5.3 LE desteğinin ( Samsung Galaxy Watch 6 ‘da olduğu gibi) yanı sıra saat hakkında çok fazla bilgi vermiyor, ancak bir lansmanın yakın olduğunu gösteriyor.

Söylentiler, Samsung’un Temmuz 2024’te Galaxy Z Fold 6, Galaxy Z Flip 6 ve yepyeni Samsung Galaxy Ring‘in yanı sıra Galaxy Watch 7 serisini göstermeye hazır başka bir Unpacked etkinliği düzenleyeceğini öne sürdü.

Şimdiye kadarki söylentiler 

 

Bugüne kadar Samsung Galaxy Watch 7 söylentileri hiç eksik olmadı. Bu yıl ilk kez üç model e sahip olabileceğimiz düşünülüyor: Galaxy Watch 7, Galaxy Watch 7 Classic ve muhtemelen daha ucuz bir model.

Bu yıl için önemli bir yonga seti yükseltmesinin yanı sıra biraz Apple Watch’a benzeyen daha kare bir tasarım söylentileri de var. Galaxy Watch 7’ye uyku apnesi algılama özelliğinin ekleneceği de konuşuluyor.

Diğer sızıntılar pil ömründe iyileştirmelere işaret ediyor – elbette giyilebilir cihazlar söz konusu olduğunda her zaman memnuniyetle karşılanıyor – ve bu nedenle bu akıllı saatleri, örneğin Samsung’un yeni akıllı yüzüğüne tercih etmek için pek çok neden olacak gibi görünüyor.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!