Samsung Galaxy AI yakında WhatsApp’ta gerçek zamanlı çeviriler sunabilir

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy AI yakında WhatsApp’ta gerçek zamanlı çeviriler sunabilir

e
sv

PlayStation Portal satışlarının iyi gitmeye devam ettiği ve 2024 yılında en çok satan PS5 aksesuarı olacağı bildiriliyor

09 Temmuz 2024 23:59

PlayStation Portal’ın 2024 yılında ABD’de en çok satan aksesuar olduğu bildiriliyor.

Circana’da yönetici direktör ve video oyun endüstrisi danışmanı olan Mat Piscatella’nın PlayStation Lifestyle aracılığıyla yaptığı açıklamaya göre, PlayStation 5’in resmi uzaktan oynatıcısı piyasaya sürüldükten sekiz ay sonra ABD pazarlarında iyi satmaya devam etti.

Hatta Circana’ya göre, PlayStation Portal hem Mayıs ayı hem de 2024 yılı için dolar bazında en çok satan aksesuar oldu.

PlayStation Portal’ın devam eden başarısı, daha önce el bilgisayarının satışlarının kendi beklentilerini aştığını söyleyen Sony’nin önceki açıklamalarını takip ediyor.

Bu yılın başlarında PlayStation’ın ürün yönetiminden sorumlu başkan yardımcısı Hiromi Wakai Gamefile’a yaptığı açıklamada PS Portal’ın özel ihtiyaçları olan kişilere yönelik niş bir ürün olduğunu söylemişti.

Wakai o dönemde yaptığı açıklamada “PlayStation Portal başından beri belirli ihtiyaçları olan ve belirli bir şekilde oynamak isteyen kişiler için en uygun ürün olmayı amaçlıyordu, bu nedenle duyurudan sonra gelen tepkiler beklentilerimiz dahilindeydi” dedi.

Wakai, Portal’ın popülaritesinin Sony’ye “sürekli olarak daha fazla ünite gönderme” konusunda yardımcı olduğunu ve “Pazara daha fazla ünite getirmeye devam edeceğiz” dedi.

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!