Yeni bir iPhone 16 kılıfı sızıntısı bu yılın arka kamera tasarımına işaret ediyor

Sıradaki içerik:

Yeni bir iPhone 16 kılıfı sızıntısı bu yılın arka kamera tasarımına işaret ediyor

e
sv

Motorola’nın bu yıl amiral gemisi Ultra telefonunu geri getireceği söyleniyor

31 Mart 2024 22:15

Motorola Edge 40 telefonlarının haleflerini sabırla bekliyoruz ve görünüşe göre bu sefer üç telefon piyasaya sürülecek – Ultra modeli 2023’te dışarıda bırakıldıktan sonra geri dönüyor.

Bu haber Android Headlines’dan geldi ve telefonun sızdırılmış görüntülerinin yanı sıra bazı temel özellikleri de var. Edge 50 Ultra, potansiyel olarak Edge 50 Fusion ve Edge 50 Pro’nun yanında yer alacak ve üçlünün en güçlüsü ve pahalısı olacak – yeni duyurulan Snapdragon 8s Gen 3’ün işlemci görevinde olduğu bildiriliyor.

Sızıntıya göre, Edge 50 Pro ve Edge 50 Ultra’nın aslında aynı telefon olup olmadığı konusunda bazı karışıklıklar var. Motorola’nın genellikle farklı bölgelerde farklı telefonlar piyasaya sürmesi ve bazen aynı telefona satın aldığınız yere bağlı olarak birkaç farklı isim vermesi kafa karışıklığını artırıyor.

Daha önce birkaç büyük Motorola Edge 50 Pro sızıntısı görmüştük; hafifçe değiştirilmiş bir tasarıma göz atmış ve telefonun 144Hz’e kadar yenileme hızı sunan 6,7 inçlik bir ekranla geleceğini ortaya çıkarmıştık.

Kameralar ve renkler

Sızdırılan görüntüler Motorola Edge 50 Ultra’da, görünüşe göre 5x optik yakınlaştırma sunan bir periskop yakınlaştırma lensi içeren üç lensli bir arka kamera kurulumunu gösteriyor. Bu lenslerdeki sensörlerin 50 megapiksel çözünürlük sunduğu söyleniyor.

Üç renkten bahsediliyor: standart Siyah renk, açık bej olması beklenen Sisai rengi ve Peach Fuzz rengi (Pantone Yılın Rengi ve daha önceki bazı Motorola telefonlarında gördüğümüz bir renk tonu).

Motorola’nın 2022 yılında piyasaya sürdüğü amiral gemisi telefonu hakkında hafızanızı tazelemek için Motorola Edge 30 Ultra incelememize gidin. Görünüşe göre tasarım bu kez biraz değiştirilecek, ancak aynı ilkeler geçerli olacak – piyasadaki diğer amiral gemilerinin çoğunun altında bir fiyata üst düzey özellikler.

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!