Yeni kıyaslamalar Apple’ın M3’ün M2’den %20 daha güçlü olduğu iddiasını kanıtlayabilir

Sıradaki içerik:

Yeni kıyaslamalar Apple’ın M3’ün M2’den %20 daha güçlü olduğu iddiasını kanıtlayabilir

e
sv

Garmin Venu 3 nihayet cilt sıcaklığı takibine kavuşacak gibi görünüyor

01 Kasım 2023 22:58

Garmin Venu 3, gelecekteki bir güncellemeyle cilt sıcaklığı takibine kavuşarak akıllı saat ve fitness takip cihazı kombinasyonunun yeteneklerini artırabilir.

Gadgets & Wearables, Garmin Venu 3 için en son Q4 beta sürümünde cilt sıcaklığı özelliğinin eklendiğini tespit etti. Garmin bunun üzerine atlamakta gecikmedi ve bunun “yanlışlıkla değişiklik günlüğüne dahil edildiğini ve henüz genel beta sürümünde mevcut olmadığını” belirtti. Ancak bu yine de gelecekteki bir güncellemede Venu 3’ün böyle bir özelliğe sahip olacağını gösteriyor.

Garmin Venu 3, cilt sıcaklığını izlemek için tüm uygun sensörlere sahip, ancak piyasaya sürüldüğünde böyle bir özellik etkin değildi. Buna kıyasla, Apple Watch Series 9’un benzerleri, kullanıcının uyurken cilt sıcaklığını takip etme özelliğine sahip.
Cilt sıcaklığı takibi genel beta sürümünde olmasa da, bu gelecekteki güncellemelerde gelebileceğinin bir göstergesi; bu yılın başlarında akıllı saatin sızdırılan bir ekran görüntüsünde de ima edilmişti. Bu nedenle cilt sıcaklığı takibinin Venu 3’e çok geçmeden gelmesini umuyoruz, çünkü bu en iyi akıllı saatlerden birini daha da iyi hale getirecektir.

Takip etmek
Bilmeyenler için cilt sıcaklığının izlenmesi, vücudunuzda neler olup bittiğine dair bir gösterge elde etmenin iyi bir yoludur.

Örneğin, artan cilt sıcaklıkları bir enfeksiyonun erken aşamalarının göstergesi olabilir veya egzersiz sonrası vücudunuzun yoğun bir egzersiz nedeniyle ne kadar zorlandığını gösterebilir. Kadınlar için bu aynı zamanda adet döngülerini takip etmenin bir yoludur ve yumurtlamayı belirli takvim uygulamalarında takip etmekten daha doğru bir şekilde tahmin etmeye yardımcı olur.

Cilt sıcaklığı takibi genel beta sürümünde mevcut olmasa da 8.32 güncellemesi, gece görüşünüzden ödün vermeden saatin geceleri daha kolay görüntülenmesini sağlamak için renkleri filtreleyen Kırmızı Kaydırma Kontrolü ve raket sporları, takım sporları ve daha fazlası için yeni etkinlikler gibi diğer yükseltmeleri sunuyor. Ayrıca, bağlı telefonunuza bakmanızı gerektirmek yerine saat üzerinde çalışacak Running Dynamic özelliği de var.

Yani 8.32 beta güncellemesi bir göz atmaya değer. Güncellemeyi almak için Venu 3’ün ana menüsüne, ardından ayarlara, ardından sisteme gidin ve saatinizin güncellemeyi araması ve yüklemesi için ‘yazılım güncellemesi’ne dokunun.

 

Daha fazla haber için;

Video uygulaması Detail’in yeni özelliği iPhone’ları kullanarak çok kameralı podcast’ler kaydetmenize yardımcı oluyor

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!