Sonic the Hedgehog Yeni Görünüşü ile Geliyor!

Sıradaki içerik:

Sonic the Hedgehog Yeni Görünüşü ile Geliyor!

e
sv

Efsane Cuma’ya Anker de ürünleriyle katılıyor

14 Kasım 2019 10:00

Son yıllarda ülkemizde büyük ilgiyle beklenen Efsane Cuma günü geldi. Efsane Cuma indirimleri için az bir süre kaldı. 2019 yılında ise özellikle hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünlerin yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Gelin size Efsane Cuma günü indirimlerinin nereden geliyor tarihine kısa bir göz atalım. Amerika’da her yıl Şükran Günü’nden sonra gelen İlk Cuma günü yapılan ”Efsane Cuma” etkinliği, 1932 yılından beri Noel alışverişleri sezonun başlangıcı olarak kabul edilmektedir. Amerika’dan sonra Kanada ve İngiltere’de ve ardından tüm dünyaya yayılan ”Efsane Cuma” her yıl inanılmaz bir indirimler yapılmakta ve aynı zamanda ise ”Efsane Cuma” etkinliği herhangi bir dini ritüeli ve anlamı bulunmayan gelenek, alışveriş çılgınlığına neden olan bir günle pazara canlılık verdiğini söyleyebiliriz.

2018 yılında yapılan ”Efsane Cuma” etkinliğinde markaların satış rekoru kırması ve tüketicilerin ise bütçelerine uygun olmadığı için alamadıkları ürünleri almalarını sağladı.

Efsane Cuma’da yer alacak Anker ürünleri

Robot Süpürgeler: Anker Eufy RoboVac R500

2019 yılında da en çok tercih edilecek ürünler arasında hızlı tüketim ürünleri değil, elektronik ürünler olacağı, robot süpürgelerin favori ürünlerden olacağı öngörülüyor. Bu kapsamda Teknosa ile özel bir işbirliği yaparak, sadece Teknosa’nın zincir mağazalarında ve web sitesinden satışa sunacağı Anker Eufy RoboVac R500 modelini tüketicilere özel fiyat avantajı ile sunacak.

Taşınabilir Prodüksiyon Cihazları: Nebula Apollo

Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon cihazı, akıllı TV ve hoparlör, kablo kısıtlamalarını ortadan kaldırıyor ve filmleri, dizileri, TV şovlarını ve daha fazlasını keyifle izlemeye olanak tanıyor. HDMI ve USB aygıtları ile büyük ekranda seyir keyfi sunabilen Apollo, sadece bir dokunuşla kontrol edilebiliyor. 360 derece güçlü ses sunan Apollo, 200 ANSI ile 4 saat video oynatma süresine sahip. “Nebula Connect” uygulaması sayesin ise telefonla doğrudan kontrol edilebilen Apollo, şık tasarımıyla dekor ürünü görünümü yaratığını söyleyelim.

 

Bluetooth Kulaklıklar: Soundcore Life Q10

Son zamanlarda en çok tercih edilen Bluetooth kulaklıklarda Soundcore Life Q10: BassUp teknolojisi, Yüksek Çözünürlüklü Ses sertifikası, 20 m’ye kadar kablosuz kapsama alanı, entegre mikrofonu, 60 saate varan çalma süresi ve AUX girişine sahip oluşuyla üstün performans sunuyor. Sunduğu ses kalitesiyle milyonların memnuniyetini kazanan Anker’in yeni kulak üstü Bluetooth kulaklık modeli, ergonomik tasarımıyla dikkat çekiyor.

Anker PowerCore Select 10000 mAh (A1223)

Anker PowerCore Select 10000 mAh, kompakt ve küçük boyutlarına karşın büyük güç sunuyor. Anker taşınabilir batarya, pil seviyesini görüntülemeyi sağlayan mavi LED ışık çemberiyle mat dış kaplama tasarımıyla dikkat çekiyor. Tüm tablet ve telefonlar ile uyumlu cihaz, MultiProtect güvenlik teknolojisiyle tam koruma sağlaması, aynı anda iki cihazı şarj etmeye olanak tanıyan Power IQ yüksek hızlı şarj teknolojisine sahip çift şarj portu ve çantaya ya da cebe rahatlıkla sığacak kadar küçük oluşuyla da dikkat çekiyor.

 

Anker PowerCore Select 20000 mAh (A1363)

Çevrimiçi satış platformlarında en çok beğenilen ve satışı yapılan taşınabilir bataryalar arasında bulunan Anker PowerCore Select 20000 mAh, sahip olduğu özelliklerle rakiplerinin arasından sıyrılıyor. Anker taşınabilir batarya; çıkış akımı düzenlemesi, giriş kısa devre koruması, çıkış kısa devre koruması, yüksek çıkış voltaj koruması, çıkış sıcaklığı kontrolü, otomatik akım eşleştirme, cihaz aşırı şarj koruması, giriş akım düzenlemesi ve statik direnç özellikleriyle 10 aşamalı yüksek güvenlik sunuyor. iPhone 8’e 7gün, Galaxy S10 ve iPhone XS’e 5 gün, iPad Air 2’ye ise 1,5 gün yetecek gücü karşılan cihaz, çift şarj portu ve Anker PowerIQ teknolojisiyle yüksek performanslı şarj imkanı sunuyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!