Aralarından Seçim Yapabileceğiniz Harici SSD: T-CREATE CinemaPr P31

Sıradaki içerik:

Aralarından Seçim Yapabileceğiniz Harici SSD: T-CREATE CinemaPr P31

e
sv

Bu Japon dizüstü bilgisayar zaman yolcuları için mükemmel

18 Aralık 2023 01:34

Neredeyse 2024 yılındayız ve Japonya, dünyada 1987’den kalma DVD yazıcılı ve VGA konektörlü yepyeni bir 13. nesil dizüstü bilgisayar alabileceğiniz tek yer.
Japonya benzersiz ve alışılmadık yaklaşımlarıyla (Noel yemeği için KFC, isteyen var mı?) ünlüdür ve kendinizi geçmişe zaman yolculuğu yaparken bulursanız ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklere sahip modern bir iş dizüstü bilgisayarı satın alabileceğiniz tek ülkedir.

Kısa süre önce tanıtılan NEC VersaPro Type VD <VD-K> öncelikle iş amaçlı kullanım için tasarlanmıştır ve 15,6 inç full HD ekrana (1920×1080) sahiptir. Intel vPro Enterprise ile uyumlu 13. nesil Intel Core işlemciden güç alıyor ve Windows 11 Pro önceden yüklenmiş olarak geliyor.

Temel model, 32GB’a kadar genişletilebilir 4GB RAM ve 1TB’a kadar genişletilebilir 256GB PCIe SSD depolama alanı içerir. Wi-Fi 6E ve Bluetooth 5.3 bağlantısı sunuyor. Ayrıca gizlilik deklanşörlü dahili 720p web kamerası ve yüz tanıma IR kamera ve entegre parmak izi tarayıcı gibi çeşitli biyometrik kimlik doğrulama yöntemlerine sahiptir.

Geçmişe dayanıklı tasarım
Bir adet Type-C USB4 Gen3x2 (Thunderbolt 4 uyumlu), dört adet USB 3.2 Gen1 olmak üzere beş adet USB portu ve kablolu interneti tercih edenler için bir Gigabit Ethernet portu bulunmaktadır. Ayrıca bir HDMI bağlantı noktası, bir SD kart yuvası ve bir 3,5 mm ses jakı vardır.
Ek bir bonus olarak, dizüstü bilgisayarda dahili bir mini D-Sub 15-pin (VGA) analog bağlantı noktası vardır. Yani, geçmişte kendinizi ekranınızı bir VGA iş monitörüne çıkarmanız gerektiğinde bulursanız, VersaPro Type VD sizi korur.

Bu modern Japon dizüstü bilgisayar, DVD izlemeniz veya optik diskteki içeriğe erişmeniz gerektiğinde faydalı olacak dahili DVD Super Multi sürücüsü ile geçmişe bir selam daha veriyor.

Çoğu modern dizüstü bilgisayarın aksine, bu dizüstü bilgisayarda çıkarılabilir bir pil de bulunuyor. Şarjlar arasında yaklaşık 8 saatlik kullanım bekleyebilirsiniz.

 

Daha fazla haber için;

iPhone 17 Pro Max’in büyük bir kamera yükseltmesi alacağı söyleniyor

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!