iPhone 17 Pro Max’in büyük bir kamera yükseltmesi alacağı söyleniyor

Sıradaki içerik:

iPhone 17 Pro Max’in büyük bir kamera yükseltmesi alacağı söyleniyor

e
sv

Aralarından Seçim Yapabileceğiniz Harici SSD: T-CREATE CinemaPr P31

17 Aralık 2023 22:56

T-CREATE CinemaPr P31, 6K ve 8K çözünürlükte video kaydetme

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda aynı özelliklere sahip harici SSD bulunmaktadır ve karar vermek genellikle görünüm, fiyat ve markaya bağlı olabilmektedir.

TeamGroup’un T-CREATE alt markası altında piyasaya sürülen en yeni harici SSD’si, özellikle içerik oluşturucular düşünülerek tasarlanmıştır. T-CREATE CinemaPr P31 Taşınabilir Harici SSD, özellikle profesyonel fotoğrafçıları ve film yapımcılarını hedeflemektedir.

Bu sürücüyü diğerlerinden ayıran şey, cihazın sinema kameraları, dijital SLR’ler ve iPhone 15 Pro/Pro Max dahil olmak üzere çeşitli ekipmanlara birden fazla yönde takılmasına olanak tanıyan patent bekleyen tasarımıdır.

Profesyonel video formatı desteği

Sadece 110 gr ağırlığındaki CinemaPr P31 hafif ve kompakt olduğundan fotoğraf veya video ekipmanınıza fazla ağırlık katmaz. Cihaz 6K veya 8K çözünürlükte kayıt veya film çekimi yapabilir ve verileri yüksek hızlı Type-C arayüzü üzerinden iletebilir.

CinemaPr P31, 4 TB’a varan kapasitesiyle 960 dakikaya kadar 4K 60 fps video depolayabilir. RAW, ProRes ve ProRes RAW dahil olmak üzere çeşitli video formatlarıyla uyumludur ve büyük video dosyalarının gerçek zamanlı olarak görüntülenmesine ve düzenlenmesine olanak tanır.

T-CREATE CinemaPr P31 Taşınabilir Harici SSD’nin 2024 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor. Şu an itibariyle, fiyatlandırma veya sürücünün hangi kapasitelerde (4 TB dışında) mevcut olacağı hakkında bilgi bulunmamaktadır.

 

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!