Cyberpunk 2077’de Gezinmek İçin Metro Sistemi Nasıl Çalışır?

Sıradaki içerik:

Cyberpunk 2077’de Gezinmek İçin Metro Sistemi Nasıl Çalışır?

e
sv

Bazı Nest Cam’ler artık garaj kapısını açık bıraktığınızda sizi bilgilendirecek

02 Aralık 2023 02:40

Google şu anda birkaç Nest Cam özelliğinin önizlemesini yapıyor

Google şu anda Kamu Önizleme programı aracılığıyla birkaç yeni (bazıları gecikmiş diyebilir) Nest Cam özelliğini test ediyor.En baştan başlamak gerekirse, şirket kullanıcılara Nest Cam’in video geçmişinden kendi özel kliplerini oluşturma olanağı veriyor. Google bu güncellemeden ilk kez 2021 yılında Nest Cam’in (pil) piyasaya sürülmesinden sonra bahsettiğinden, bu birkaç yıldır üzerinde çalışılan bir konuydu. Şimdi, mobil cihazlardaki Google Home, bir akıştaki bölümleri kesmenize olanak tanıyan bir araca sahip. Bir başlangıç zamanı seçecek ve ardından videonun “uzunluğunu bir dizi seçenek arasından” seçeceksiniz. Kamera geçmişi sayfası da cihazın hareket algıladığı zamanları vurgulayan yeni bir olay listesi ve zaman çizelgesi görünümlerine kavuşuyor. Yeniden tasarım, kırpma işlemini daha kolay hale getirmeyi amaçlıyor.

Kesme özelliğini kullanmak için bazı kısıtlamalar var. Public Preview üyesi olmanızın yanı sıra, 7/24 kesintisiz video geçmişi etkinleştirilmiş Nest Aware Plus’a abone olmanız ve “uyumlu bir Nest Cam veya Kapı Zili” modeline sahip olmanız gerekiyor. Destekleyen cihazların tam listesi duyuru gönderisinde bulunabilir, ancak sadece birkaç isim vermek gerekirse, bunlar arasında ikinci nesil kablolu Nest Kapı Zili ve Projektörlü Nest Cam bulunmaktadır.

Garaj kapısı algılama
Ardından, belirli Nest Cam modelleri, “ek donanım veya sensör gerektirmeden” bir akıllı telefon bildirimi yoluyla garaj kapınızı açık bırakıp bırakmadığınızı size söyleyebilecek. Tüm bunlar, gelişmiş görüntü algılama teknolojisini mümkün kılan yerleşik yapay zeka aracılığıyla yapılıyor.
Klip aracına benzer şekilde, farkında olunması gereken birkaç sınırlama var. Yalnızca ABD ve Kanada’da pille çalışan Nest Cam ya da ikinci nesil kablolu iç mekan Nest Cam sahibi kullanıcılar tarafından kullanılabilecek. Garaj kapısı algılamasının nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar Google’ın Nest Help web sitesinde bulunabilir.
Teknoloji devi nihayet Google Home desteğini orijinal Nest Cam Outdoor’a genişletiyor. Google, resmi Nest uygulamasını yavaş yavaş ortadan kaldırarak insanları Home uygulamasını benimsemeye ittiği için bu çok ihtiyaç duyulan bir güncelleme. Nest Protect duman alarmı gibi Nest serisindeki diğer cihazların eksik kalması nedeniyle geçiş için hala yapılması gereken işler var. Son olarak, tatil temaları Nest Kapı Zillerine geri döndü.

Nest Cam zaman çizelgesi geçmişini genişletme planları ve web tarayıcıları için Google Home’da klip indirmenin bir yolu var. Eğer bunlar size ilginç geliyorsa, Public Preview programına katılabilirsiniz. Bununla ilgili talimatlar Nest Yardım sayfasında da bulunabilir.

 

Daha fazla haber için;

Cyberpunk 2077’de Gezinmek İçin Metro Sistemi Nasıl Çalışır?

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!