OpenAI’nin GPT Uygulama mağazası bu yıl gelmeyecek

Sıradaki içerik:

OpenAI’nin GPT Uygulama mağazası bu yıl gelmeyecek

e
sv

Cyberpunk 2077’de Gezinmek İçin Metro Sistemi Nasıl Çalışır?

01 Aralık 2023 23:58

Cyberpunk 2077 2.1 güncellemesi, Gece Şehri’nde yeni bir şekilde seyahat etmek için işlevsel bir metro sistemi ekliyor

Cyberpunk 2077 önümüzdeki 5 Aralık Salı günü yepyeni bir güncelleme – sürüm 2.1 – yerini alacak ve nihayet oyuncuların Night City’de rahatlatıcı bir metro yolculuğuyla seyahat etmelerine izin verecek.

Bugün (1 Aralık) CD Projekt Red’in Twitch kanalında yapılan canlı yayın sırasında duyurulan güncelleme ile oyuncular oyunun Konpeki Plaza bölümünü geçtikten sonra, oyunun 19 metro istasyonundan herhangi birine gidebilecek ve şehrin trenlerini gerçekten yakalayıp kullanarak hedeflerine seyahat edebilecekler. Oyuncuların hızlı seyahat etmeden hedeflerine ulaşmak istiyorlarsa doğru bir şekilde gezinmeleri gereken beş metro hattı vardır. Bu, gerektiğinde hat değiştirmeyi de kapsıyor, bu nedenle metro haritasına başvurmak bir zorunluluk olacak.

Yeni sistem tamamen isteğe bağlıdır ve oyuncular bir sonraki konumlarına hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorlarsa metro istasyonları arasında hızlı seyahat etmeye devam edebilirler. Aynı şekilde, manuel bir yolculuğa başlarsanız ancak daha sonra yeterli olduğuna karar verirseniz, yarı yolda atlayabileceksiniz.

Aynı yayında, 2.1 güncellemesinden itibaren oyuncuların hareket halindeyken Cyberpunk 2077’nin oyun içi radyosunu dinleyebilecekleri de doğrulandı. Buna metrodayken ve Night City’de yaya olarak ilerlerken de dahil. Ancak önemli konuşmalar veya diyalog dinlemenizi gerektiren görevler sırasında dinleyemeyeceksiniz.

Cyberpunk 2077’nin piyasaya sürülmesinden bu yana çokça talep edilen yeni metro işlevselliğinin hayranların hoşuna gideceğine şüphe yok. Aslında bu özellik daha önce oyuna özel mod yapımcıları tarafından gayri resmi olarak eklenmişti.

5 Aralık aynı zamanda Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihi: Ultimate Edition’ın PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için çıkış tarihi. Oyunun bu sürümü, ana oyunu ve Phantom Liberty DLC genişlemesini tek bir pakette bir araya getirerek, daha önce hiç denemediyseniz Cyberpunk 2077 hikayesinin tamamını deneyimlemenin harika bir yolunu sunuyor.

 

Daha fazla bülten için; 

Siber suçlulara göre yapay zeka ve ChatGPT korkutucu

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!