Bazı iPhone 15 Pro Max kullanıcıları OLED ekranın ‘yandığını’ bildiriyor

Sıradaki içerik:

Bazı iPhone 15 Pro Max kullanıcıları OLED ekranın ‘yandığını’ bildiriyor

e
sv

Apple’ın bu hafta iPad, iPad mini ve iPad Air’i yenileyeceği söyleniyor

15 Ekim 2023 23:41

Kaynaklara göre bu hafta içinde yeni bir giriş seviyesi iPad, iPad mini 7 ve iPad Air 6 ile karşılaşabiliriz – görünüşe göre her üç model için de güncellemeler önümüzdeki Salı günü, 17 Ekim’de duyurulacak.

İlk ipucu Supercharged’dan geldi ve o zamandan beri 9to5Mac’e konuşan kaynaklar tarafından doğrulandı. Son zamanlarda bu tabletler için ne kadar çok yenileme spekülasyonu yapıldığı düşünüldüğünde, yeni modellerin yakın zamanda gelmesi çok muhtemel görünüyor.

Giriş seviyesi iPad en son 2022 yılında güncellenmişti – ayrıntılar için iPad 10.9 (2022) incelememize bakın (spoiler: biz çok beğendik). Sonunda ana ekran düğmesinden kurtuldu ve iPad Pro görünümünü benimsedi, bu nedenle bu sefer çok fazla tasarım değişikliği beklemeyin.
Yeni bir temel iPad modeliyle ilgili sızıntılar ve söylentiler nispeten zayıftı: “özellik yükseltmelerinden” bahsediliyordu, ancak yeni bir modelde bunu beklemek gerekir. Ayrıca Apple Pencil 2 desteği ve daha iyi pil ömrü görmek istiyoruz.

Bir basın açıklaması bekliyoruz
Geçen yıl da bir iPad Air güncellemesi almıştık ve iPad Air (2022) incelememiz hafızanızı tazeleyecektir. Daha önceki söylentiler, belki farklı ekran boyutlarında belki de farklı özelliklere sahip iki iPad Air’in ortaya çıkma olasılığını öne sürüyor.

Küçük tabletin son yenilemesini bulmak için iPad mini (2021) incelememize geri dönmeniz gerekiyor ve yeni modelde tasarımın yine büyük ölçüde değişmemesi beklenirken, ‘jöle kaydırma’ ekran sorununun bu sefer düzeltileceğini duyduk.

Supercharged ve 9to5Mac, Apple’ın yeni modelleri bir basın bülteniyle açıklayacağını bildirdi, bu nedenle iPhone 15 için yaptığımız gibi büyük bir gösteri beklemeyin. Ancak YouTube’da birkaç tanıtım videosu görebiliriz.

Bu özel sızıntıda yeni iPad Pro’lardan bahsedilmediğini fark edeceksiniz. Apple’ın en pahalı tabletlerinin 2024 yılında güncellenmesi planlanıyor ve OLED ekranlara geçiş için de sırada olabilirler gibi görünüyor.

 

 

Daha fazla haber için;

‘Paycell Alışveriş Limiti’ Trendyol’da

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!