Apple, yeni bir patente göre cihazları için gerilebilir ekranlar üzerinde çalışıyor olabilir

Sıradaki içerik:

Apple, yeni bir patente göre cihazları için gerilebilir ekranlar üzerinde çalışıyor olabilir

e
sv

2024’te MacBook’lar: Şimdiye kadar gördüğümüz yeni M3 modelleri ve sırada ne var?

30 Haziran 2024 01:36

Şimdi 2024’ün neredeyse tam yarısındayız – ve yeni yıl kararlarımızın kömürleşmiş kalıntılarına bakmak yerine, Apple’ın MacBook dünyasında neler olduğunu gözden geçirmeyi tercih ediyoruz. Ve ayrıca önümüzdeki altı ay içinde potansiyel olarak nelerin geleceğini.

Yeni bir dizüstü bilgisayar arayışındaysanız, yeni bir MacBook Air satın almak için iyi bir zaman olup olmadığını ya da olası bir M4 yenilemesini beklemenin daha iyi olup olmayacağını merak ediyor olabilirsiniz. Bu soruları yanıtlamanıza ve sizin için en iyi MacBook’un hangisi olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için bu kılavuzu hazırladık.

Apple’ın 2024’te neleri piyasaya sürdüğünü ve söylenti değirmeninin yıl bitmeden neleri görebileceğimizi tahmin ettiğini öğrenmek için okuyun – Mac hayranları için dört gözle beklenecek çok şey var gibi görünüyor…

2024’te MacBook’lar: Bu yıl şimdiye kadar neler piyasaya sürüldü?

MacBook lansmanları söz konusu olduğunda bu yıl (şimdiye kadar) oldukça sessiz geçti. Sadece iki yeni modelin ana sahneye çıktığını gördük: 13 inç MacBook Air ve 15 inçlik kardeşi.

Bunların her ikisi de Mart ayında aynı anda piyasaya sürüldü ve içinde Apple’ın en yeni M3 çipi ile birlikte geldi. Bunlar çok küçük güncellemelerdi ve yeni çip hemen hemen kayda değer tek değişiklikti.

Yine de bu, bu dizüstü bilgisayarlardan hiçbirinin zaman ayırmaya değmeyeceği anlamına gelmiyor – aslında tam tersi. Apple MacBook Air 13 inç (M3) incelememizde “dünyanın en iyi dizüstü bilgisayarı artık daha iyi” demiştik. Apple MacBook Air 15 inç (M3) incelememiz de benzer şekilde bu modele beş yıldız verdi ve üstün performansını, sağlam tasarımını ve uzun pil ömrünü övdü.

Ancak bu yıl yepyeni bir MacBook Pro görmeyi bekliyorsanız, şansınız yaver gitmedi. Apple, 2024 yılında profesyonel düzeyde herhangi bir dizüstü bilgisayar piyasaya sürmedi – ancak birazdan göreceğimiz gibi, bu durumun önümüzdeki birkaç ay içinde değişmesi bekleniyor.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!