En Çok Satan Notebook Hangisi!

Sıradaki içerik:

En Çok Satan Notebook Hangisi!

e
sv

Yüksek kaliteli ses ile çok kaynaklı müzik: Sony’nin yeni Walkman’i ile tanışın

10 Eylül 2019 12:00
  • Gelişmiş ses teknolojisi ile Yüksek Çözünürlüklü sesin tadını çıkarın
  • En sevdiğiniz online müzik hizmetlerinin de aralarında bulunduğu çok kaynaklı müziği, yüksek kaliteli olarak deneyimleyin
  • Lüks dinleme deneyimi için premium tasarım

Sony, Android ve Wi-Fi desteğiyle çok kaynaklı müzik deneyimi sunan yeni Walkman NW-ZX507’nin çıkışını duyurdu. Yüksek ses kalitesinden taviz vermeden en sevdiğiniz online dinleme ve indirme hizmetleri aracılığıyla şarkılarınıza cihazınızdan erişebilirsiniz.

Ahenkli teknoloji

NW-ZX507’de 4.4mm dengeli bağlantının yanı sıra DSD Native (11.2MHz) ve S-master HX destekli 384kHz/32bit PCM oynatım ile yüksek kaliteli sesi deneyimleyin. Kendinizi, Yüksek Çözünürlüklü Ses ile çevreleme imkanı sunan yeni cihazda aynı zamanda, mevcut şarkılarınızı yüksek çözünürlük kalitesine yakın bir düzeye yükselten DSEE HX™ desteği bulunuyor. DSEE HX™ işlemci, online müzik dinleme sırasında dahi çalışıyor. NW-ZX507, Yüksek Çözünürlüğün tadını artık en sevdiğiniz dinleme tarzı ile çıkarabilmeniz için LDAC Kablosuz Yüksek Çözünürlüklü Ses’i de destekliyor.

Premium yapısı sayesinde, NW-ZX507 üzerinde, üstün ses kolaylıkla elde ediliyor. Şasi, net ve güçlü ses elde etmek için bir alüminyum oluklu çerçeve ve bakır oluklu bloktan oluşurken, yeni geliştirilen FTCAP (yüksek polimer kapasitör) ve Çift Katmanlı Elektrik kapasitörü de cesur bas düzeyleri sağlamak üzere birlikte çalışıyor. Aralarında mükemmel bir lehim ve kaliteli ses rezistansının da bulunduğu ses parçaları, net vokalleri ve sesi mümkün kılarak en sevilen şarkıların her detayını daha gelişmiş şekilde sunuyor.

Müzik koleksiyonunuzu genişletin

Android ve Wi-Fi ile milyonlarca şarkıya kolaylıkla erişebilir, bunları en sevdiğiniz uygulamalar ile doğrudan Walkman’inize aktarabilir, indirebilir veya müzik koleksiyonunuza erişmek için, PC’nize bağlanabilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları dinlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Lüks dinleme

Dokunmatik panel ile tamamlanan 3,6 inçlik HD ekran, birinci sınıf bir dinleme deneyimi sunuyor. Kullanım kolaylığı için, fiziksel yan butonların yanı sıra, kullanışlı bir USB Type-C bağlantı noktası ve mikro SD kart yuvası da bulunuyor. Siyah renkte temin edilebilen NW-ZX507, kompakt, şık gövdesi ile gerçek ses sunuyor. Ayrıca, 20 saate varan pil ömrü ile hiç endişelenmeksizin istediğiniz kadar albümü arka arkaya dinleme imkanı tanıyor.

Sony Original Music Player Uygulaması ile uyumlu Walkman’de, bugüne kadarki en iyi dinleme deneyimi için sesi özelleştirmek de mümkün.

Ürün özellikleri için, (https://www.sony.com.tr/electronics/walkman/nw-zx500-series) adresini ziyaret edebilisiniz.

Sony hakkında daha fazla bilgi için, http://presscentre.sony.eu/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!