YouTube Müzik, 500 milyon indirmeyi geçti!

YouTube Müzik

YouTube Müzik, son bir yıl içinde yeni özellikler ekleyerek popüler bir hale gelmeyi başardı. Uygulama son aylarda Google Assistant ve Android TV desteğine kavuştu. Ayrıca İnternet sitesi için şarkı sözleri entegrasyonu eklenmiş olması kullanıcıları çekiyor. Bu haftanın başlarında, Google YouTube Müzik çalma listeleri için büyük bir değişiklik getirdi.

Kullanıcılar, Play Music’ten YouTube Music’e şarkı aktarırken bazı zorluklarla karşı karşıya kaldığını belirtiyor. Google ise son zamanlarda sorunları tanımlıyor ve bunları düzeltmek için çalıştığını belirtiyor. Google’ın ayrıca YouTube Müzik kullanıcılarının akıllı hoparlörlerine yüklenen şarkıları atmasına izin veren bir özellik üzerinde çalıştığı da sızan bilgiler arasında yer alıyor. Herkes için ücretsiz kullanım özelliği de büyük bir avantaj olacak gibi görünüyor.

YouTube Müzik

YouTube Music’in Play Music’e göre birçok özelliği eksik olabilir. Ancak, son rekor indirilme sayısı üzerine, yani 500 milyon indirilmeyi aşması üzerine sizde denemek isterseniz, YouTube Music’i indirmek için, Google Play Store’a giderek sizde bu hizmeti deneyimleyin.