LG telefonlar Rusya’dan ayrıldı

Sıradaki içerik:

LG telefonlar Rusya’dan ayrıldı

e
sv

Yeni Honor 5G destekli amiral gemisi işlemcili olacak

10 Eylül 2019 18:00

Yeni Honorakıllı telefonları 5G destekli amiral gemisi işlemci alacak

Honor markası resmi olarak şirketin yetkilileri tarafından 5G V30 modeli olan Kirin 990 işlemci temelinde çalışılacağını  doğruladı.

IFA 2019 fuarında, Huawei yeni nesil bir marka cips  Kirin 990’ı duyurdu. Ayırt edici özelliği, tasarım aşamasında 5G modemin ilk tanıtımı. Ve şimdi, Huawei’den gelecek olan Mate 30 hattına ek olarak, Çin devinin alt markalarından gelen cihazların da yeni bir işlemci alacağı biliniyordu.

Bu bir Honor ve ilk akıllı telefon inşa Honor V30  Kirin 990 temelinde. Bununla ilgili ilk konuşanlar, geçen hafta, hangi akıllı telefonun 5G desteği alan ilk kişi olacağı sorusuna yanıt olarak, Honor V30 5G olarak adlandırılan George Zhao, Şeref başkanıydı. Bugün, şirket, ana şirketin amiral gemisi işlemcisi ile bir poster yayınlayarak ve Honor V30’un kendi temelinde çalışacağını belirterek resmi bir açıklama yaptı.

Şu anda, akıllı telefonda hangi donanımın kullanılacağı ve ne kadar süre sonra satışa sunulacağı hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak, söylentilere göre, V30 5G, yaklaşan Huawei Mate 30 Pro’da olduğu gibi yuvarlak bir ana kamera modülüne sahip olacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!