World of Warcraft Classic çıktı!

Sıradaki içerik:

World of Warcraft Classic çıktı!

e
sv

World of Warcraft Oyun Direktörü “Classic” Kuyruğuna Açıklama Yaptı

28 Ağustos 2019 09:00

Oyuna girebilenler de oyun içinde sıra oluşturuyorlar (:

World of Warcraft Classic dolmuş durumda. Herkes sarhoş edici nostaljik duyguyu yeniden tatmayı arzuluyor, ama tek bir gnome’a bile yer yok. Giriş kuyruğa takılı kaldığınızda, beklemekten ne kadar sıkıldığınız konusundaki hayal kırıklığınızı ifade etmek için yeniden kuyruğa girebilirsiniz ve pek çok insan tam olarak bunu yapıyor.

Bu uzun kuyruklardan kaçınmak için Blizzard’ın neden daha fazla sunucusu bulunmadığını soran bir oyuncuya cevap olarak, oyun direktörü Ion Hazzikostas, geliştiricinin yaklaşımını ve neden çok fazla ülkeye sahip olmanın daha iyi olabileceğini açıkladı.

“Bu lansman için planlanın başlangıcından beri, bölge ağımızın uzun vadeli sağlığına öncelik vermeye çalıştık, tanıma sunucuları anlamındaki işareti aştığımız zaman ek realmler eklemek için hızlı hareket edebileceğimizi düşündük.” yazdı Hazzikostas. “Ancak çok fazla sayıda sunucu, hatta haftalar veya aylar boyunca çıktıysa çözmemiz gereken çok daha zor bir sorun var. yoğun alanlara uzun vadeli bir çözüm olarak sunulan ücretsiz karakter transferi gibi araçlarımız olsa da bu, bölge toplulukları için muazzam derecede yıkıcı olacaktır ve bu yüzden mümkün olduğunca kaçınmak istediğimiz bir şey. ”

Blizzard realm sayısını seçti, böylece oyuncu sayıları geliştiricinin en muhafazakar tahminleri etrafında olsa bile, her birinin sağlıklı bir nüfusu olacaktı. Lansmandan bu yana, bir günden daha kısa bir süre önce, 20 yeni realm oluşturuldu. Ancak, yenileri doluncaya kadar eklenmeyecek.

Oyunda bile kuyruklar devam ediyor. Giriş yapmayı başarırsanız, yeni oyuncu orduları aynı görevleri yerine getirirken, ağır çekişmeli spawnlar üzerinden rekabet edeceğiniz anlamına gelir. Bazı oyuncular, kuyruk oluşturarak oluşan kaosu yönetmeye çalıştı. İşte Reddit’teki artemsaetg’in izniyle:

Yalnızca Alliance da değil. Aynı zamanda Horde da bu konuda oldukça kibar davranıyor.

Palls1234’ün snapi:

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!