MAC adresi nedir? MAC adresimi nasıl öğrenirim?

Sıradaki içerik:

MAC adresi nedir? MAC adresimi nasıl öğrenirim?

e
sv

World of Warcraft Classic çıktı!

27 Ağustos 2019 22:00
Blizzard çevrimiçi olarak daha fazla sunucu getirmek için çok çalışıyor

2004 orjinalinin sadık bir şekilde yeniden yapılmasını istediniz ve bu isteğiniz gerçekleşti. World of Warcraft Classic şuanda oynanabilir ve bununla birlikte oynamayı bekleyen binlerce oyuncunun saatler süren kuyrukları geliyor.

On binlerce oyuncu, oyunun bir versiyonunu oyunculara sunmak için 15 yıl geriye giden World of Warcraft Classic’i oynamak için çevrimiçi olmak için iki saatin üzerinde beklemek zorunda (şuanlık). Bu, hiçbir paket olmadığı anlamına geliyor. Bazı oyuncular oyunun bu halini en saf ve en zengin hali olarak görüyorlar.

Oyuncu kitlesini, bu kadar eski bir oyun için mümkün olaması tahmin edilemez ölçüde canlandırdı, geliştirici Blizzard, oyunun çıkışı sırasında için karakter oluşturmak için 2 milyon oyuncunun oturum açtığını söylüyor.

wow classic ile ilgili görsel sonucu

Ne bu yoğunluk?

Normal sunucularda sıralar biraz daha kısadır ancak PVP konusunda oyuncular için eski dönem WoW’un en heyecan verici parça olduğunu düşünürsek oldukça normal. İçeri girdikten sonra, Layering adlı yeni bir oyuncu yönetim sistemi, meşgul bölgelerin gerginliğin altına girmesini engellemek için popülasyonları eşitliyor. Ancak bazı oyuncular hala fazla nüfusun, katılacak karakter sayısı nedeniyle bazı öldür ve topla görevlerinin (WoW Classic’in büyük bir kısmı) bitmesini zorlaştırdığını düşünüyor.

Blizzard artık yavaş yavaş sıra sürelerini kısaltmak için daha fazla sunucu ekliyor.

World of Warcraft Classic’i oynamak için ihtiyacınız olan tek şey normal World of Warcraft’a abone olmak. MMORPG dünyasının bu sessiz versiyonunda var olmak için ayrı bir karakter hazırlayabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!