Birinci yılda Bin Proje yaptılar!

Sıradaki içerik:

Birinci yılda Bin Proje yaptılar!

e
sv

WordPress Teknoloji Zirvesi 26 Mart Tarihinde Kadir Has Üniversitesinde Gerçekleşecek

05 Şubat 2020 21:12

Her sene düzenlenen teknoloji zirvelerinden çok daha farklı, çok daha eğlenceli ve çok daha bilgilendirici bir etkinlik geliyor!

Bugüne kadar Türkiye’de düzenlenen en iddialı WordPress etkinliği olacak “WPTech Summit” birbirinden değerli katılımcılarla düzenlenecek. E-ticaretten SEO’ya, Hosting hizmetlerinden kullanıcı değerlendirmelerine kadar pek çok konu başlığının yeraldığı WPTech Summit hem meraklılarını, hem de bu alandaki girişimcilere ev sahipliği yapacak.

İnternet sitenizle ilgili aklınıza takılan tüm sorulara ve sitenizin performansını düşüren tüm detaylara kadar öğrenebileceğiniz bu etkinlikte öğrendiğiniz bilgiler geri dönüşüm performansınızı da hatırı sayılır oranda arttıracak. Ayrıca etkinliğe katılan katılımcı WordPress’in Türkiye’deki ve dünyadaki pazar payı ve gelişim bilgileri ile ilgi her detayı açıklayan, en çok tercih edilen eklentileri ve beslendiği sektörlerle birlikte WordPress teknolojisini kullananların yorumlarını içeren WordPress kitapçığında sahip olabilecekler.

Konuşmacı Listesi :
Pazarlama Türkiye Founder – Ender Satıcı,
WordPress Eğitmeni – Ceren Varol,
Asquared WordPress VIP Agency – Ant Ekşiler,
Stradiji Founder – Mert Erkal,
Mosanta Founder – İlyas Teker
G4A Studio Dijital Pazarlama ve Reklam Yöneticisi – Hasan Yasin TürkYılmaz
R10.Net Kurucusu – Coşkun Çetin
Onedio Kıdemli Seo Yöneticisi – Metehan Yeşilyurt
Contentus Kurucu Ortağı – Serbay Arda Ayzit
Alanadlari.com Domain Uzmanı – Mustafa Kuruşçu

Alanında en uzman kişileri sitenizi nasıl daha iyi hale getirebileceğiniz hakkında sizlere tavsiyeler verecek. Etkinliğe katılmak ise çok kolay. Tek yapmanız gereken WPTech Summit sitesine girerek kaydolmak.  WPTech Summit 26 Mart 2020 tarihinde Kadir Has Üniversitesi’nin D Blok Büyük Salon’unda kapılarını sizler için açacak. Kayıt Olmak için tıklayın : https://wptechsummit.com/

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!