Google ve Samsung Android’de dosya paylaşımını çok daha kolay hale getirdi

Sıradaki içerik:

Google ve Samsung Android’de dosya paylaşımını çok daha kolay hale getirdi

e
sv

Windows 11 için bu yeni Intel sürücüleri önemli bir Wi-Fi sorununu çözüyor

10 Ocak 2024 22:59

Windows 10 ve Windows 11 cihazları için yeni sürücüler, ağır iş yükleri altında ortaya çıkan korkunç mavi ölüm ekranı veya Miracast cihazlarına bağlanırken ‘Wi-Fi ağı bulunamadı’ açılır penceresi gibi çeşitli ağ sorunlarını çözmeyi amaçlayan Intel tarafından yayınlandı.

Neowin’e göre sürücüler, Windows Sistem Olay Kimliği 5002 ve 5010 da dahil olmak üzere bazı kullanıcıların cihazlarında ortaya çıkan diğer hataları da giderecek.

İlk kod genellikle DFS Replikasyonu (Windows Server’da klasörleri klasörler ve siteler arasında çoğaltmanıza olanak tanıyan bir rol) istenen ortakla iletişim kuramadığında ortaya çıkar. Windows Sistem Olayı 5010, bir uygulamaya hizmet veren bir işlem ping’e yanıt vermeyi durdurduğunda ortaya çıkan bir olayı ifade eder.

Üzülmektense güvende olmak daha iyidir

Yukarıdaki hatalar, kullanıcıların bilgisayarları bekleme veya yeniden başlatma modundan çıktıktan sonra tetikleniyor gibi görünüyor, ki bu oldukça sık oluyor. Intel Wi-Fi sürücüsü 23.20.0’ı resmi sitesinden indirebilir ve mavi ölüm ekranını ortadan kaldırabilirsiniz. Bu tür hatalarla uğraşmak oldukça can sıkıcı olmakla kalmıyor. Özellikle de ortada hiçbir neden yokken sürekli mavi ekranla karşılaşıyorsanız, cihazlarınızı virüslere karşı da savunmasız bırakıyor.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!