Dünyaca Ünlü Oyun Yayımcısı Bethesda Softworks Resmi Olarak Türkiye’de

Sıradaki içerik:

Dünyaca Ünlü Oyun Yayımcısı Bethesda Softworks Resmi Olarak Türkiye’de

e
sv

Vivo çift kameralı cep telefonunu getiriyor

20 Eylül 2019 21:30
Vivo, çift ​​açılır kameralı bir telefona ne dersin ve kollarını V17 Pro’nun üzerine geçirdi. İkili selfie paketi 8MP geniş açılı sensörün yanında 32MP birincil kameradan oluşuyor. Pop-up kendisi de akıllı, akıllı selfies için bir LED flaş barındırıyor.

 

Arkasındaki fotografik yetenekler de perişan değil. Yeni Vivo sporu dört kameradan daha az olmamakla birlikte Galaxy S10 5G’nin bu tarafında ilk altı vuruş yapan kişi oldu.

 

48MP Sony IMX582 sensörüne ek olarak, 2X zoom özellikli 13MP telefoto kamera, ultra geniş ve makro fotoğrafçılık 8MP kamera ve portrelere yardımcı olmak için 2MP bokeh sensör. Ana kamera, söylemeye gerek yok, bir tür Gece Modu olan HDR, tüm çağdaş tuzakları süslüyor.

 

Çılgın kamera kitleri dışında, Vivo V17 Pro, orta seviye ve son teknolojinin ilginç bir karışımı. Bir Snapdragon 675 işlemci ile çalışır, ancak 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı sağlar. 

 

Sonunda, telefon kutusunda 18W hızlı şarj cihazı ile birleştiğinde büyük bir 4100mAh batarya paketi . Söylemeye gerek yok, çift açılır kamera onu ayıran şeydir, bu yüzden onları test etme şansı bulduğumuzda selfie adımlarını atıyor olacağız.

Vivo V17 Pro Resimleri

Vivo V17 Pro Resimleri

Vivo V17 Pro Resimleri

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!