Humankind Medeniyetin Kurallarını Yeniden Yazıyor

Sıradaki içerik:

Humankind Medeniyetin Kurallarını Yeniden Yazıyor

e
sv

Terraria: Journey’s End Hakkında Bildiğimiz Her Şey

31 Ağustos 2019 13:00

Terraria’ya dördüncü ve sonuncu büyük güncelleme…

Dördüncü büyük Terraria güncellemesi, bu yılın sonuna yakın bir noktada bize geliyor ve bin sandıktan daha fazla içerik getiriyor. Ayrıca Terraria için son büyük güncelleme olması planlanıyor, bu nedenle adı: Journey’s End olması.

Journey’s End güncellemesi, her zaman olduğu gibi Terraria’nın sahiplerine ücretsiz olacak ve oyundaki neredeyse her şeyi tekrar ziyaret edecek, yeni içerik olmasa bile çok büyük değişiklikler yapabilecek ve 800’den fazla yeni ürün ekleniyor.

Sayımı koruyacak olursanız, şu anda oyundakinden yaklaşık %120’lik bir artış var. Bunlardan bazıları maceranızda rastlayabileceğiniz şeyler olacak, diğerleri ise hazırlanmış olacak.

Peki Journey’s End’de Neler Geliyor?

Resmi blog yazısı çok fazla ayrıntıya girmese de neler olacağından biraz bahsediyor.

İşte planlanan şey:

  • 800 yeni ürün
  • Yeni düşmanlar ve zorluklar
  • “Dünya kuşağının tam bir yenilemesi”
  • Yeni mini biyomlar
  • Yaşam kalitesi iyileştirmeleri
  • “Anahtar istatistikleri” kaydeden ve öldürdüğünüz düşmanlarla ilgili bilgileri yağmalayan “InGame Bestiary”, öldürüdkçe daha çok bilgi edinirsiniz.
  • Golf
  • “En iyinin iyisi için gerçek bir eldiveni” olacak yeni bir zorluk modu
  • “Tüm yeni ve gelişmiş hava efektleri”

Yeni düşmanlar kesinlikle heyecan verici, ancak bunun yeni patronların görülmeye devam edip etmediği anlamına geliyor. Yeni zorluklar, neredeyse kesinlikle yeni patronlar anlamına gelebilecek olan Pirate Invasion ve Frost Moon gibi özel olaylarla ilgili olabilir, ancak onay beklememiz gerekiyor.

Yeni bir dünya nesil sistemi ile birlikte gelen bazı yeni mini biyomlar da olacak. Bunların ne olduğu bir gizem, ama şu an elimizde olan bir şey varsa, muhtemelen daha fazla yuva ve zindan bekleyebilirsiniz.

Belki de en büyük iki yeni özellik, golf oynama kabiliyeti ve Master Mode adı verilen daha zor bir zorluk modu. Uzman modunu hiç kullandıysanız, o zaman ne kadar zorlu Terraria’nın olabileceğini bilirsiniz, bu yüzden onu daha da arttırmak biraz daha zaman alacaktır. Belki yeni modda kullanabileceğimiz yeni bir aksesuar yuvası ve özel eşyalara sahip olacağız ya da belki de sadece mazoşistler içindir. Golf ise diğer taraftan ürpertici bir deneyim olmalı.

Terraria: Journey’s End bu yıl gelecek. Henüz açıklanmayan “başka sürprizler ve özellikler bir avuç” var, bu yüzden daha fazlasına göz kulak olacağız.

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!