Microsoft nihayet kendini yükleyen ve Windows 11 kullanıcılarını korkutan gizemli Copilot uygulamasını kaldırıyor

Sıradaki içerik:

Microsoft nihayet kendini yükleyen ve Windows 11 kullanıcılarını korkutan gizemli Copilot uygulamasını kaldırıyor

e
sv

Spotify, paylaşılan Jam çalma listeleriniz için bir sohbet özelliği alabilir, böylece insanların kötü zevklerine doğrudan dalabilirsiniz

14 Haziran 2024 17:12

Spotify Jams çok eğlenceli: Spotify abonesi arkadaşlarınızla, ister hemen yanınızda olsunlar ister başka bir kıtadan bağlansınlar, ortak çalma listeleri oluşturabilirsiniz. Ancak bu özellik çok önemli bir bileşenden yoksun: arkadaşlarınızın berbat müzik zevkiyle alay etmek (ya da başka bir tür tartışma yapmak) istiyorsanız, bunu ayrı bir uygulamada yapmanız gerekiyor.

Bu çok büyük bir sorun değil çünkü başka bir uygulamaya geçtiğinizde Spotify arka planda çalmaya devam ediyor. Ancak yine de küçük bir sorun ve Spotify bu sorunu çözmek üzere. X’teki uygulama araştırmacısı @AssembleDebug’a göre (Android Police aracılığıyla), en son Spotify beta sürümünde Jams’in bir uygulama içi sohbet özelliği alacağını kuvvetle düşündüren bir kod var.

Sohbet eninde sonunda

Kötü haber şu ki, uygulama içi grup sohbeti geliyor gibi görünse de, çok yakında gelecek gibi görünmüyor. Kod, özelliğin henüz geliştirme aşamasında olduğunu gösteriyor, bu nedenle bu, yakın zamanda gelecek yeni bir özelliğin sızıntısından ziyade gelecek şeylerin bir ipucu. Bu arada, paylaşılan çalma listesi sohbetiniz için ayrı uygulamalar kullanmaya devam etmeniz gerekecek.

Jams eğlenceli bir özellik ve sohbet özelliği bunu daha da eğlenceli hale getirecektir. Spotify Jams’i henüz kullanmadıysanız, Jams özelliğini kullanarak Spotify çalma listelerinizi nasıl kuracağınızı ve arkadaşlarınızla nasıl paylaşacağınızı gösteren bir kılavuz hazırladık.

Melodilerinizi seçmeye başlamadan önce bilmeniz gereken birkaç önemli sınırlama var: Bir Jam’e ev sahipliği yapmak ve kontrol etmek için Spotify Premium abonesi olmanız gerekiyor ve ücretsiz katman aboneleri yerel olarak bir Jam’e katılabilirken, aynı Wi-Fi ağında olmaları gerekiyor. Premium aboneler nerede olurlarsa olsunlar uzaktan dinleyebilirler.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!