Teknoloji Ürünü Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Sizler için derledik…

Sıradaki içerik:

Teknoloji Ürünü Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Sizler için derledik…

e
sv

Skype, mesajlaşma uygulamasına yeni özellik getiriyor

30 Ağustos 2019 17:00

Skype, mesajlaşma uygulamasına bir avuç yeni özellik getiriyor

Skype’ın mesajlaşma uygulaması, bazı özelliklerin eksikliği nedeniyle bazıları için biraz eski görünebilir, önümüzdeki günlerde Skype’a yeni bir dizi iyileştirme geleceğini açıklandı

En yeni güncelleme, Skype kullanıcılarının ilgili konuşmalarında göndermedikleri mesajları kaydetmelerini sağlayan çok gerekli bir özellik olan mesaj taslaklarını getiriyor. Skype ayrıca taslak olarak kaydedilen mesajların Skype uygulamasından ayrılıp Skype uygulamasına geri döndüğünüzde bile kullanılabileceğini söylüyor, ancak bu özelliği başka bir şekilde eklemenin faydalı olacağını düşünmüyoruz.

Mesaj yer imleri, bu güncellemede yer almakta. Skype sadece sağ tıklayarak veya mesajı uzun basıp işareti ekle dokunarak kullanıcılara konuşmaları veya  herhangi bir iletiyi veya mesajları ile Yer İmleri ekranında kaydedilecektir. 

Ayrıca, güncelleme, göndermeden önce paylaşmak istediğiniz fotoğrafları, videoları ve dosyaları önizleme seçeneği sunar. Ne gönderdiğinize ilişkin bir açıklama veya açıklama yazmak istiyorsanız, dosyalar ile birlikte gönderilecek bir mesaj bile ekleyebilirsiniz.

Ayrıca, aynı anda gönderilen birden fazla fotoğrafı veya videoyu görüntülemek için yeni bir yol. Artık sohbet geçmişinde tüm fotoğrafları birleştiren bir albüm göreceksiniz, ancak albümdeki fotoğraflar veya videolar arasında tıklayarak onları da tek tek kontrol edebilirsiniz. 

Bugün açıklanan tüm yeni özellikler tüm platformlarda Skype’ın en son sürümünde mevcut olacak, bu yüzden bunları yakında telefonunuzda görmeyi bekleyiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!