Google hızla Nvidia’ya karşı zorlu bir rakip haline geliyor

Sıradaki içerik:

Google hızla Nvidia’ya karşı zorlu bir rakip haline geliyor

e
sv

Sızdırılan Samsung Galaxy S24 Ultra görüntüsü dört lensli arka kamerasını gösteriyor

24 Aralık 2023 15:23

Samsung Galaxy S24 Ultra İncelemesi: 200MP Ana Kamera Hakkında

Bir sonraki büyük amiral gemisi akıllı telefon lansmanı Ocak ayında Samsung Galaxy S24 serisi için olacak – ve telefonlarla ilgili sızıntılar devam ediyor, en son bir görüntünün Ultra modelinin arka kamera kurulumunu gösterdiği iddia ediliyor.

Bu görüntü ihbarcı @chunvn8888’den (GSMArena aracılığıyla) geliyor ve bir tür üretim tesisinden geliyor gibi görünüyor: bir tepside birden fazla modül ile birlikte model numaraları ve kodları şeklinde bazı tanımlayıcı bilgiler görebiliyoruz.

Samsung Galaxy S24 Ultra’nın arkasında 200MP ana kamera, 50MP ve 10MP telefoto kameralar ve 12MP ultra geniş kameradan oluşan dört lensli bir kamera kurulumuyla gelmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy S23 Ultra incelememizi okuduğunuzda, megapiksel açısından en büyük gelişmenin telefoto kameralardan biri olacağını göreceksiniz – ancak ana 200MP kameranın da geliştirilmiş bir sensör kullandığı söyleniyor.

Rakamlarla Fotoğraflar

Samsung Galaxy S24 Ultra’nın yakınlaştırma yetenekleri hakkında pek çok spekülasyon yapıldı ve iki telefoto lensten birinin 50MP’ye yükseltileceği, ancak optik yakınlaştırma açısından 10x’ten 5x’e düşeceği öne sürüldü.

Daha önce de açıkladığımız gibi, bu ilk başta kulağa geldiği kadar hayal kırıklığı yaratmıyor. Samsung gelecek yıl görüntü işleme yazılımını da geliştirirse, yakınlaştırma o kadar yetenekli olmasa bile genel olarak daha iyi fotoğraflar ve videolar anlamına gelecektir.

Çok sayıda sızıntı, Samsung Galaxy S24 serisinin çok sayıda yapay zeka hilesi ve aracı içerdiğine işaret etti ve bu, düşük ışıklı görüntüleri, bulanık çekimleri ve daha fazlasını iyileştirerek telefonların resim çekme yeteneklerine de yayılabilir.

Bu görüntü bileşeni sızıntısı herhangi bir yeni bilgi ortaya koymasa da, Galaxy 24 Ultra ve diğer iki modelin yakında geleceğinin bir başka işareti. Bazı güvenilir kaynaklar telefonların 17 Ocak 2024 tarihinde tanıtılacağını öne sürüyor.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!