WhatsApp’ın yerleşik yapay zekalı sohbet robotu daha fazla kişiye sunulacak gibi görünüyor

Sıradaki içerik:

WhatsApp’ın yerleşik yapay zekalı sohbet robotu daha fazla kişiye sunulacak gibi görünüyor

e
sv

Samsung Galaxy S24 özel bir uygulama özelliği ile gelebilir

19 Kasım 2023 01:42

Samsung Galaxy S24 serisini uzun zamandır bekliyormuşuz gibi geliyor – ancak Samsung Galaxy S23’ün piyasaya sürülmesinden bu yana sadece dokuz ay geçti. Şimdi son sızıntı, Galaxy 24’ün özel bir sosyal medya uygulaması özelliğine sahip olacağını gösteriyor.

Geliştirici Alessandro Paluzzi (9to5Google aracılığıyla) tarafından tespit edildiği üzere, Android için en son Instagram uygulamasında gizlenen kod, kullanıcılara kilit ekranında görünen “Instagram kamerasına bir kısayol açabileceklerini” söyleyen bir açılış ekranı ortaya koyuyor.

Başka bir deyişle, Galaxy S24 telefonunuzun kilidini açmak zorunda kalmadan Instagram’a anında erişim. Tamam, 200MP kamera yükseltmesi kadar heyecan verici değil, ancak Samsung’un bir sonraki amiral gemisini satın almanız için sizi cezbedebilecek başka bir şey.
Söyleyebileceğimiz kadarıyla, bu özellik Galaxy S24 serisinin tamamında herkese açık olacak – ister Galaxy S24, ister Galaxy S24 Plus veya en üst seviye Samsung Galaxy S24 Ultra satın alın, bundan yararlanabileceksiniz.

Yeni bir ortaklık değil
Bu, Instagram ve Samsung’un ilk kez birlikte çalışması da değil. 2019’daki Samsung Galaxy S10’un yerleşik kamera uygulamasının içinde özel bir ‘Instagram Modu’ olduğunu hatırlayabilirsiniz.

Bu arada, Samsung’un katlanabilir telefonları – bunlardan biri için Samsung Galaxy Z Fold 5 incelememize bakın – Instagram’ın şu anda test sürecinde olduğu katlanabilir cihazlar için genişletilmiş düzeni ilk destekleyenler arasında yer aldı.

Samsung Galaxy S24 telefonlar hakkında duyduğumuz diğer söylentilerin çoğu, bekleyebileceğimiz donanım bileşenleriyle ilgiliydi, ancak bu yaklaşan telefonların sahip olacağı yerleşik yapay zeka hakkında da oldukça fazla konuşma yapıldı.

Hepsi önümüzdeki birkaç ay içinde ortaya çıkacak: Samsung Galaxy S24 telefonlarının Ocak ayında çıkacağı söyleniyor ve elbette tüm duyuruları gerçekleştikçe size getireceğiz.

 

 

Daha fazla haber için;

Yeni nesil ChatGPT rakibini ertelediği bildirilen Google’ın yapay zeka planları sekteye uğradı

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!