Oppo F25 Pro 5G Bordo Rengiyle Karşımıza Çıktı

Sıradaki içerik:

Oppo F25 Pro 5G Bordo Rengiyle Karşımıza Çıktı

e
sv

Samsung daha fazla Galaxy AI özelliği geleceğini duyurdu

21 Şubat 2024 16:12

Samsung Galaxy S24 serisi geçtiğimiz ay piyasaya çıkmıştı. Generative Edit ve Circle to Search gibi yapay zeka özellikleri bu cihazlarda yer alıyordu. Samsung, yapay zeka ile ilgili daha fazla müjdeli haber veriyor. Bu özelliklere ek olarak daha fazla yapay zeka desteği sağlanacağı şirketin iddiaları arasında yer alıyor.

Samsung’un Başkanı ve aynı zamanda Mobil Deneyim Başkanı Roh Tae-moon tarafından yayınlanan bir blog gönderisinde, uyumluluk sağlayan Galaxy cihazları için geliştirilmekte olan daha fazla yapay zeka özelliğinin olduğunu açıklıyor. Roh “Galaxy S24 serisini geliştirirken hayata geçirmek istediğimiz birçok fikir ve konseptimiz vardı. Samsung mobil yapay zeka deneyimini geliştirip büyüttükçe, Galaxy kullanıcıları daha fazla yapay zeka özelliğini yakın zamanda deneyimleyebilecekler.” dedi.

Roh’un blog gönderisi ayrıca birkaç yeni bilgi parçası da içeriyor. Örneğin, Galaxy AI teknolojisinin yakında giyilebilir cihazlara üreteceğini ve gelecekte diğer cihaz kategorilerine de genişleyeceğini doğruluyor: “Galaxy giyilebilir cihazlar, dijital sağlık deneyimlerini geliştirirken, akıllı sağlık deneyimlerinde yeni bir çağı başlatmak için yapay zekayı kullanacak. Samsung, sektör lideri yapay zeka şirketleri ile işbirliği yaparak, Galaxy AI deneyimlerini genişletip zenginleştirmeye devam edecek.”

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!