AMD, popüler Geekbench OpenCL kıyaslamasında Nvidia’nın RTX 4090’ının tozunu attırdı

Sıradaki içerik:

AMD, popüler Geekbench OpenCL kıyaslamasında Nvidia’nın RTX 4090’ının tozunu attırdı

e
sv

Resmi olmayan Galaxy S10 Ultra görselleri Samsung’un yaklaşan iPad Pro rakibine işaret ediyor

24 Haziran 2024 11:50

Apple, Mayıs ayında iPad Pro serisini oldukça önemli bir şekilde yeniledi ve bundan sonra Samsung’un üst düzey bir tablet piyasaya sürme zamanı gelmiş olabilir – özellikle de Galaxy Tab S10 Ultra’yı gösterdiğini iddia eden yüksek kaliteli, resmi olmayan renderlar gördüğümüz için.

Bu görüntüler Android Headlines ile ortaklaşa olarak @OnLeaks adlı düzenli render sağlayıcısından geliyor ve Samsung Galaxy Tab S9 Ultra’da gördüğümüzden çok fazla değişiklik göstermiyorlar.

Kuşkusuz üreticilerin tablet tasarımı açısından yapabilecekleri çok fazla şey yok – sadece ince bir cam ve metal parçası – ama yine de Samsung’un geçen yıl piyasaya sürdüklerinden haberdar olan herkes için bu hala çok tanıdık bir estetik.

Ultra’nın yanı sıra Galaxy Tab S9 ve Galaxy Tab S9 Plus’a da sahibiz ve bu iki tabletin de bu yıl halefleri olmasını bekliyoruz – ancak şimdiye kadar sızıntı ve söylentiler konusunda çok fazla şey duymadık.

Bu sızıntı Tab S10 Ultra’nın boyutlarını 326,4 mm x 208,6 mm x 5,45 mm olarak gösteriyor ki bu da 0,5 mm daha kalın ancak Tab S9 Ultra ile aynı – yani 2023 modelinde gördüğümüz 14,6 inç ekrana bağlı kalıyor.

12GB ya da 16GB RAM ve 256GB, 512GB ya da 1TB dahili depolama alanı gibi diğer özelliklerin de aynı olması muhtemel. Bununla birlikte yonga seti, geçen yılki modellerde kullanılan Snapdragon 8 Gen 2’den bir yükseltme almalıdır.

Tabletin görünümüne bakıldığında, ön ve arka kameraların hala yerinde olduğu görülürken, ekran çentiğinin de ekranda kaldığı anlaşılıyor. Bu sızıntıda gösterilen tek bir renk var, o da koyu gri.

  • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!