Netmarble, efsane King of Figters oyununu cep telefonlarına taşıyor

Sıradaki içerik:

Netmarble, efsane King of Figters oyununu cep telefonlarına taşıyor

e
sv

Pokemon GO Bazı oyuncuları yasaklanıyor

01 Ekim 2019 18:00

Bazı Pokemon GO oyuncuları sadece telefonlarını güncelledikleri için yasaklanıyor

Niantic şimdi belli bir sebep olmadan onları yasakladığı için bazı akıllı telefonları kullanan Pokemon GO oyuncuları için kötü haber. Birçok Xiaomi akıllı telefonu kullanıcısı, cihazlarını MIUI’nin en son sürümüne güncelledikten sonra 30 gün boyunca yasaklandığından şikayet ediyor.

Niantic yanlışlıkla Xiaomi kullanıcıları yasaklayarak ve hatta sorunu inceliyoruz rahatsız etmez gerçeğini vurgulamaktadır. Şimdiye kadar Niantic’in yasakladığı birkaç Xiaomi akıllı telefonu var: Redmi 5 , Redmi Note 5 Pro, Redmi 5 Plus , Redmi 6 ve Redmi Note 7 

Bütün bu telefonların ortak bir özelliği var.  MIUI 10.3.2 global kullanıyorlar. Görünüşe göre, Niantic’in hile karşıtı önlemleri nedeniyle, geliştiricinin oyunda uyguladığı Pokemon GO, bu telefonlardaki bazı uygulamaları veya sistem işlemlerini hatalı dolandırıcılık olarak tanımlıyor.

Hangi uygulamanın veya sürecin suçlu olduğunu söylememesine rağmen, birçok Xiaomi akıllı telefonu kullanıcısı, oyun deneyimini geliştirmek için çalışma zamanı değişkenlerini değiştirdikleri söylenen MIUI’daki Game Booster özelliğine işaret ediyor.

Niantic konuyla ilgili herhangi bir yorum yapmayı reddetti, ancak şimdi yasaklanan tüm oyunculara sorularına standart cevaplar verildiği için araştırma yapıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!