İOS 13’te kaydırma yazmayı etkinleştirme nasıl yapılır ?

Sıradaki içerik:

İOS 13’te kaydırma yazmayı etkinleştirme nasıl yapılır ?

e
sv

Netmarble, efsane King of Figters oyununu cep telefonlarına taşıyor

01 Ekim 2019 17:30

Netmarble’ın yeni mobil dövüş oyunu King of Fighters Allstar, Kore ve Japonya’nın ardından Ekim ayında dünyanın pek çok yeri ile birlikte Türkiye’de yayınlanacak. Netmarble, dünyaca ünlü King of Fighters serisinin tüm içeriğine hakim olan oyun için çok özel ödüllerle dolu bir ön kayıt kampanyasına imza atıyor. Ön kayıt ödülleri arasında özel karakterler ve Ekim ayındaki oyunun açılış gününde verilecek diğer özel eşyalar da var.

Netmarble, King of Fighters Allstar’ın Ekim ayında tüm dünya ile birlikte Türkiye’deki büyük çıkışına günler kala, SNK’nin ünlü King of Fighters markasını temel alan, hızlı bir tempoya sahip mobil dövüş sanatı oyununu oynamak isteyenler için ön kayıtların başladığını ve kayıt sonrasında oyunculara ödüller verileceğini açıkladı.

Daha fazla kayıt, daha büyük ödül

Bugünden itibaren, Google Play ve App Store’da King of Fighters Allstar’ı indirmek için ön kayıt yaptıran oyuncular, Kyo Kusanagi ve Iori Yagami temalı “Opsiyon Kartları”na sahip. Diğer premium ödüller ve özel karakterler, belirli ön kayıt aşamalarına gelindikçe paylaşılacak. Ödüllerin tam listesi şu şekilde:

  • 50.000 Toplam Ön Kayıt: 1x Baseball Yuri Character
  • 1.000.000 Toplam Ön Kayıt: 1x 5★ Fighter Selector
  • 150.000 Toplam Ön Kayıt: 100 Rubies ve 10 Rare EXP Capsules
  • 400.000 Toplam Ön Kayıt: 1x Baseball Yuri Card
  • 700.000 Toplam Ön Kayıt: 400 Rubies ve 10 Plus Capsule Boxes

Son teknoloji grafikler ile yüksek tempolu dövüşler

King of Fighters Allstar’da, oldukça tempolu dövüşler yer alıyor ve oyuncular düşman dalgaları, devasa baş düşmanlar ve rakip dövüşçü takımlarıyla dövüşebiliyor. Dövüş sanatlarına dayalı bu heyecan, son teknoloji grafikler, canlı renkler ve ışık hızında animasyonların yanı sıra çıkış tarihinde alınıp güçlendirilecek 50’den fazla dövüşçüyle birlikte sunuluyor. King of Fighters Allstar, serinin hayranları için çok fazla içerik ve nostalji sunarken, King of Fighters’ın aksiyonuyla yeni tanışan oyuncular için saatler boyunca süren eğlence sunmayı amaçlıyor.

Oyuncular, bugün Google Play ve App Store üzerinden, mobil cihazlarıyla King of Fighters Allstar’ı indirmek için ön kayıt yaptırabiliyor. Oyun, Ekim ayı içerisinde yapılacak açılış sonrasında dünyanın her yerinde oynanabilecek.

Daha önce Kore ve Japonya’da çıkan King of Fighters Allstar, 14 milyondan fazla oyuncu sayısına ulaşarak, iki ülkede de Google Play ve App Store’un ücretsiz oyunlar sıralamasında birinci sıraya çıkmayı başardı.

Dünyanın her yanından oyuncularla buluşma yolunda heyecanla beklenen King of Fighters Allstar hakkında daha fazla bilgi için, oyunun internet sitesini (kofallstar.netmarble.com) ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, King of Fighters Allstar’ı Facebook (https://facebook.com/kofallstarEN/), ve Twitter (https://twitter.com/playkofallstar) üzerinden takip edebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
error: Content is protected !!